anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulacja licytacji

Client:108738326
#2 Obserwator#

Chciałam się dowiedzieć odnośnie licytacji. Chciałam zrezygnować z licytacji więc weszłam w ,,moje licytacje'' i ,,wycofaj się z licytacji'' i wysłałam wiadomość dotyczącą, że chce zrezygnować z produktu oraz, że przepraszam za kłopot. Dodatkowo wysłałam wiadomość prywatną do sprzedającego, że rezygnuje. Nie wiem czy to wystarczy? Czy nie będę musiała płacić za tą licytacje? Czy sprzedający może nie uwzględnić anulacji?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

A gdzie ta licytacja? Na Al nie płacisz i nie kupujesz , na zwykłym może nie uwzględnić rezygnacji ale są inne możliwości>później.

oznacz moderatorów

Client:108738326
#2 Obserwator#

Na zwykłym allegro. Napisałam też wiadomość prywatną do sprzedającego. Odpowiedzi napisali, że ich biuro jest czynne od 7 do 15 i wroxa z odpowiedzią 

oznacz moderatorów

Client:108738326
#2 Obserwator#

Zastanawiam się, czy muszę zapłacić za tą licytacje, czy też po jakimś czasie zniknie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Faktem jest że należało by licytować z głową ale wiadomo że pomyłki się zdarzają i zazwyczaj sprzedawca anuluje taką ofertę jak jest prośba o to od klienta . Kary za to raczej nie dostaniesz a sprzedawca sam po 7 dniach będzie mógł złożyć wniosek o zwrot prowizji . Ma prawo być jednak niepocieszony i na pewno będzie się czuł stratny jak miał te aukcje w jakiś płatny sposób wyróżniona gdyż tego allegro mu nie zwróci .

oznacz moderatorów