anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulacja zakupu

ewcia25
#2 Obserwator#

kupiłam towar i tego samego dnia anulowałam, było to w weekend. zapłaciłam z góry razem z kosztami wysyłki. sprzedający nie miał szans rozpocząć zamówienia. zwrócił mi tylko kwotę za sam towar, a za wysyłkę do której nie doszło już nie. czy to jest zgodne, bo to pierwszy mój taki przypadek?

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

ewcia25 nie , rozpoczniej dyskusję i domagaj się zwrotu wszystkich środków .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ewcia25  Kupiłaś od firmy?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ewcia25
#2 Obserwator#

tak, od firmy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pinsplash to nie ma najmniejszego znaczenia , anulowanie było dostępne dla kupującego więc sprzedający nie rozpoczął realizacji zlecenia . Musi zwrócić wszystkie środki .

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria   tiaaaa - na podstawie czego ( podaj paragraf) Sprzedający ma to przyjąć.

ps Zwrot bez podania przyczyny ( pod co podobno ma podchodzić anulowanie ) nie dotyczy sprzedaży przez osobę prywatną.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pinsplash

Kiedy kupujący anuluje swój zakup

Opcja anulowania dostępna jest jedynie przy zakupie od konta firmowego. Ponadto kupujący może anulować swój zakup jedynie do momentu aż zaczniesz realizować zamówienia. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ewcia25 To nie jest zgodne. Upomnij się o resztę wpłaty przez ten formularz; https://allegro.pl/dyskusje/nowa Szybko odda.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@ewcia25 Twoja opinia na temat tego co robił sprzedawca jest mało wiarygodna. Może zatrudnia rodzinę Wietnamczyków do obsługi zamówień, pakowania, nadawania. Poczta jest czynna w sobotę do godz. 21 w galerii handlowej. Paczkomat jest czynny 24h. 

Serio nie wiem co mam zrobić z Twoją informacją...

oznacz moderatorów