anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowal sie zakup a wykorzystano karte podarunkowa jak ja odzyskac badz dokonczyc zakup?

naszeallegro123
#7 Wielbiciel#

Zakup anulowal sie poprzez rozlaczenie z siecia jenak zdazyl sie zaladowac karta podarunkowa o wartosci 50 zl. Chcialabym ja odzyskac bądź dokończyć zakup co mam zrobic?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@naszeallegro123

Anulowała się płatność? Jeśli jej status jest anulowana lub nieudana, w zakładce Moje zakupy kliknij "ponów płatność" i sprawdź, czy wartość przedmiotu zostanie obniżona o wartość karty.

Gdyby okazało się to niemożliwe, karta odnowi Ci się na koncie.

W przypadku zwrotu wszystkich Towarów (odstąpienie lub rozwiązanie umowy sprzedaży Towarów), które były przedmiotem Transakcji opłaconej z wykorzystaniem Karty Podarunkowej, Użytkownik otrzyma nową Kartę Podarunkową o takiej samej wartości nominalnej, jak Karta Podarunkowa wykorzystana w tej Transakcji. Karta Podarunkowa zostanie przypisana do Konta Allegro, na którym była wykorzystana pierwotna Karta Podarunkowa. Termin ważności i warunki wykorzystania nowej Karty Podarunkowej będą takie same jak pierwotnej Karty. Jeżeli do końca terminu ważności pierwotnej Karty Podarunkowej w momencie odstąpienia lub rozwiązania umowy sprzedaży Towarów jest mniej niż 14 dni, to nowa Karta Podarunkowa będzie miała 14-dniowy termin ważności - liczony od momentu przyznania tej nowej Karty.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-4GDAboO2OFR

Gdyby karta się nie odnowiła, pisz tu; karty@allegro.pl

oznacz moderatorów

naszeallegro123
#7 Wielbiciel#

Niestaty nie mogę ponowic płatności ponieważ zakup jest na statusie anulowany a platnosc wisi jako rozpoczęta.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@naszeallegro123 Jeśli cały zakup jest anulowany, karta powinna wrócić zgodnie z wyżej wskazanym fragmentem regulaminu.

oznacz moderatorów

naszeallegro123
#7 Wielbiciel#

A nie wróciła niestety. Nie moge jej kolejny raz użyć ponieważ widnieje komunikat jako wykorzystana.

oznacz moderatorów