anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowalam zakup,przepadla przesylka smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:104444099
#3 Debiutant#

Anulowalam zakup,mialam ostatnia darmowa przesylke,nastepnie ponownie go zakupilam po nizszej cenie u tego samego sprzedawcy,ale przesylka byla juz platna,moje pytanie:czemu przepadla przesylka smart?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Agent051
#16 Inspirator#

@Client:104444099 bo ja wykorzystałaś. Chciałaś być sprytna, ale nie wyszło teraz musisz zapłacić za przesyłkę. 

oznacz moderatorów
Client:104444099
#3 Debiutant#

Spokojnie,zaplacilam 12 zl za przesylke,tyle,ze spodenki byly za ok 60 zl a godzine pozniej ta sama aukcja za 32,99.Dlatego anulowalam i kupilam taniej.Sprytna jestem,to zdazylam

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:104444099 a na pewno te same bo zmieniając cenę mógł zmienić inne parametry ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Takie zasady tych 5darmowych wysyłek na AL, nawet po anulowaniu liczona jest jako zrealizowana.

oznacz moderatorów
Client:104444099
#3 Debiutant#

Ok,dzieki ,zaplacilam za przesylke,czyli zrealizowalam 4 darmowe.Dobrz3,ze korzystam z allegro dosyc rzadko,no to nie jest juz stare dobre allegro tylko rodzenstwo alliexpressss

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Sprawa bardzo prosta - kupiłaś przedmiot, miałaś darmową wysyłkę, skorzystałaś z niej, więc wykorzystałaś swój limit. Tak działa Allegro. Nikt Cię nie zmuszał do anulowania zakupu. Allegro pobiera również od sprzedających prowizję od kosztów przesyłek, w przypadku, gdy kupujący odstąpi od umowy i zwróci towar - to ta prowizja nie jest zwracana sprzedającemu, chociaż sprzedawca musi zwrócić kupującemu koszt przesyłki. Tak działa Allegro - kupujący traci lub nie, sprzedawca traci, Allegro nie traci.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów