anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowamie zakupów/formularz

Client:50526489
#8 Zapaleniec#

Witam. Przez słaby internet przypadkiem włączyłem sie w licytacje okazało się że wygrałem ją na najwyższej cenie 30 zł czyli cenie min sprzedawcy nie wyświetlało mi że moja cena jest najwyższa ani że wogóle licytuje a jak dawałem 40 to wracału do 30 i nic sobie z tego nie robiło no tak jak bym wogóle nie licytował i ok. Potem patrze okazało sie że wygrałem tą licytacje i mam do zaplacenia 30zł plus przesyłka rozpocząłem dyskusje z sprzedającym (narazie nic nie odpisał jest to świerza sprawa trwa z 2 godz ok) i może sie ida odstąpić mi sprzedaży ale jak sie nie uda to co wtedy? Co sie stanie jak nie uzupełnie formularza i zrobie przelewu ani zadnej formy płatności po prostu to zignoruje. Mam nadzieję że znajdzie sie dobra duszyczka która mi odpowie na pytanie a ja życzę zdrówka i co myślicie o sprzedaży koronawirusa? Chińczyk nakaszle do fiolki i tą fiolke będzie sie sprzedawać. Może warto do opatentować . Pozdrawiam

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50526489 Rozumiem, że piszesz w sprawie oferty: "Esperanza WX300 PC PS2 PS3 Kierownica Pedały" i widzę, że sprzedający już Ci odpowiedział w dyskusji. W takich przypadkach najlepiej kontaktować się ze sprzedającymi mailowo lub przez Centrum wiadomości.

Na wypadek, gdyby Twój pomysł dotyczący sprzedaży koronawirusa nie był żartem, napiszę, że takie działania są u nas niedozwolone.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:50526489
#8 Zapaleniec#

Okej dziękuję za odpowiedź ale co się stanie jak wygram licytacje ale totalnie to zignoruje i nie będę uzupełniał formularza itd bo w końcu minie termin czy coś w tym stylu to co wtedy? I problem jest taki że z tego co widzę sytuacja sie powtórzyła jeszcze przy 2 licytacjach ale już sam postaram sie coś zdziałać żeby już nie zawracać głowy i jak najszybciej postaram sie naprawić ten problem gdyż już 3 takie sytuacje to za dużo stresu. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jak wygrasz licytację i totalnie to zignorujesz

to powinieneś dostać pozew sądowy i zaproszenie na sprawę w Sądzie

gdzie nauczysz się co to znaczy zawierać umowy i ich nie dotrzymywać

allegro to nie piaskownica, chcesz się bawić idź na plac zabaw

@nat_not jak długo będziecie tolerowac takich kupujących?

Człowiek przyznaje się publicznie że licytował dla zabawy i nie ma jeszcze zablokowanego konta?

oznacz moderatorów

Client:50526489
#8 Zapaleniec#
  • Pisałem, nie wiem co jest tego przyczyną ale NIE ROBIĘ TEGO DLA ZABAWY nie bawi mnie to że przeszkadzam ludziom w sprzedaży i martwi mnie przyczyna tego jeśli zablokowanie tego konta pomoże nie mam żadnych problemów i nawet bym o to prosił gdyż sam pisałeś to są umowy które zabowiązują do ich dotrzymania a ja mam dość stresu z tym związanym.
oznacz moderatorów

Client:50526489
#8 Zapaleniec#

Siedzisz sobie wygodnie w domu wieczorem przeglądasz media społecznościowe a nagle na Gmaila co przychodzi że wygrałeś aukcje no dobra wyjaśniasz sprawe udaje się a za kilka dni znowu jeden raz drugi raz, dwa razy cie ktoś przelicytował co się dzieje? I stresu ci przybywa czy ktoś dostał sie na twoje konto i robi sobie głupie żarty nie wiem zaraz zmienie hasło powinno pomóc ale jak teraz wytłumaczyć że nie miałeś zamiaru nic kupić. Nie wiem co teraz zrobić jak moderatorzy mogą niech mi zablokują usuną konto żeby dalej sie to nie ciągnęło i żebym mógł sobie w spokoju odpocząć. @RED @nat_not 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

proszę zmienić hasła dostępu do wszystkich serwisów, przeinstalować i ponownie wgrać system w komputerze wyczyścić telefony i itp

poinformować serwis allegro o włamaniu na konto

poinformować policję o włamaniu na konto - tutaj na pewno zostaną podjęte działania

a nie pisać takie posty tutaj bo to trochę kompromitujące

oznacz moderatorów

Client:50526489
#8 Zapaleniec#

Szczerze mówiąc nie chce sie zgłaszać niczego policji gdyż to bedzie sie wiązało z nastepnymi działaniami które bedą wymagały mojego udziału pozmieniam hasła i spróbuje przeprosić i ustalić to z sprzedawcami wszystko powinno pójść spokojnie i napewno wyjdzie to owiele szybciej. na końcie ważnych rzeczy nie miałem jedyne co to 2 licytacje zostały mi do wyjaśnienia. Wyczyszcze telefon i powinno być dobrze mówię póki sprawa nie jest jakoś bardzo poważna nie chce zawiadamiać o tym ani policji ani serwisu allegro gdyż może to zająć o wiele wiecej czasu niż normalnie by to zajęło. A fakt faktem jest to trochę kompromitujące ale sytuacja nie jest aż tak moim zadaniem poważna a jak się okaże że to sprawa mojego dziecka to skompromituje sie jeszcze bardziej jeśli tego jeszcze nie zrobiłem.

oznacz moderatorów

Client:50526489
#8 Zapaleniec#

@RED i już wszystko wyjaśnione zajęło to mniej czasu a dopiero jak jeszcze raz sie sytuacja powtórzy to to zgłoszę. Tylko teraz jak wejde w moje zakupy to moge usunąć te oferty? Jak moge sie poznać że sprzedawca anulował sprzedaż?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:50526489 Nie poznasz, że sprzedawca anulował sprzedaż, przedmioty pozostaną w kupionych nawet wtedy, gdy się porozumiałeś ze sprzedającym. Aby je usunąć zaznacz na górze "nieopłacone", potem niżej "wszystkie" i na dole "usuń".

oznacz moderatorów