anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowana transakcja, przez błąd. Jak ją cofnąć?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kriskrk2014
#8 Zapaleniec#

Witam, przez błąd zostala anulowana transakcja, jak to cofnąć aby móc zapłacić za przedmiot?! 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
mdrogeria
#21 Demiurg#

kriskrk2014 musisz zrobić zakup ponownie , inaczej się nie da .

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@kriskrk2014 kup jeszcze raz

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kriskrk2014 Możesz zapłacić bezpośrednio na rachunek bankowy sprzedawcy - takie wpłaty nie są zabronione. W takim przypadku koszt wysyłki może być o 2-3 zł większy.

oznacz moderatorów
kriskrk2014
#8 Zapaleniec#

Lombard tel nie odbiera na wiadomosci nie odpowiada prosiliśmy o numer konta. Lub wystawienie ponownie.. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Bo może zorientowali się że go już nie mają. Spróbuj napisać przez Centrum wiadomości

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@kriskrk2014 W moich zakupach będziesz miał pozycje a tam nieopłacone i ponów płatność

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/nowe-kupione?filter=unpaid&limit=25&sort=orderdate&order=DESC

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

ZibiK30 transakcji anulowanej nie da się oplacić 

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@mdrogeria No zależy od błędu, czy to był błąd przy przeprowadzeniu transakcji płatności czy zakupu 😉 Ja nie mogłem anulować zakupu przez błąd podczas płacenia a drugi raz nie mogłem dokonać tego zakupu, usunąłem go z koszyka i dopiero po jego przywróceniu mogłem opłacić ponownie ale zakupić nie, bo tak chyba miał ustawione sprzedawca 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

ZibiK30 kriskrk2014

pisze o anulowaniu transakcji , nie platności 

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@mdrogeria Pewnie masz racje, jednak nie rozumiem tu w takim razie czegoś.

jak można anulować transakcje przed jej próbą opłacenia? Przecież towar jest w koszyku w tym czasie i do momentu kiedy się nie kliknie "kupuję i płacę" po wyborze dostawy i płatności, to sprzedawca nie ma żadnego powiadomienia o tym fakcie ani towar nie jest chyba w żaden sposób ściągany ze stanu. Dobrze piszę czy coś źle rozumiem?

Następnie gdy się już dokona próby płatności "kupuję i płacę" wówczas cały mechanizm dopiero rusza, tak?

A klient tu pisze "Witam, przez błąd zostala anulowana transakcja, jak to cofnąć aby móc zapłacić za przedmiot?! "

Nie zapłacił, to co anulował? Bo nie da się anulować tego co masz w koszyku zanim nie podejmiesz próby zapłaty, można tylko usunąć z koszyka. Nie sądzę, aby pytał jak ponownie coś do niego dodać.

Może mi pomożesz to ogarnąć, bo może źle kombinuje w zrozumieniu 🙂

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kriskrk2014 jeżeli masz na myśli zamówienie z dzisiaj (i z wczoraj - jest tam jeszcze jeden zakup), to w zakładce Moje zakupy, po zaznaczeniu filtra "nieopłacone" powinieneś mieć możliwość opłacenia tych dwóch zakupów, ponieważ widzę je jako nieopłacone, a nie anulowane. Zamówienie z 24 lutego z podobnymi produktami zostało anulowane, nie wiem które miałeś na myśli? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kriskrk2014
#8 Zapaleniec#

Po 10razie dzwonienia do Wrocławia i przedstawieniu calej glupiej sytuacji z błędem banku alior, gdzie mając środki na koncie ani karta, ani blik ani płatność przez alegro była z marnym skutkiem nie bylo opcji czwartej aby opłacić a w koncu z powodu nie udanej płatności doszlo do anulowania zakupu, ale juz ok, lombard podal w piatek numer konta bankowego i kwota 800 poszła, nie mają jeszcze potwierdzenia ale my tak ze przelew został dokonany, jedyny minus po anulowaniu nie mozemy śledzić, drogi przesyłki. Wiec wszystkim dziekujemy za pomoc. 

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@kriskrk2014 Drogę przesyłki zawsze można śledzić, bo wysyłający dostaje kod do śledzenia po jej nadaniu

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów