anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowane zamówienie

izabela_k2
#1 Nowicjusz#

Witam mam pytanie w poniedziałek wysłałam wiadomość do sprzedającego żeby anulował zakup z powodu długiego oczekiwania sprzedawca odpisał ze dziękuje za informacje dostałam też maila z Allegro ze sprzedawca wystąpił o zwrot prowizji a dzisiaj (tj.środa ) przychodzi kurier z przesyłka oczywiście jej nie odebrałam . Czy za ta transakcje muszę wystawić opinie bo nie bardzo wiem ci z tym zrobić pierwszy raz jestem w takiej sytuacji 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli towar został wysłany po anulowaniu, nie musisz go odbierać, sprzedawca zrobił to na własny koszt i własne ryzyko. Jeśli przesyłka była opłacona, należy Ci się zwrot całej wpłaty. Za transakcję nie musisz wystawiać opinii, ale możesz to zrobić według własnego uznania. Ważne, aby opinia była zgodna z prawdą.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@izabela_k2  Ok. anulowałaś, paczki nie odebrałaś, czyli nie jest źle. Teraz sprzedający powinien zaraz wypłacić ci pieniądze i finał. Opinie możesz wystawić i masz do tego prawo. Zauważ też, że paczka mogła być wysłana w poniedziałek rano i sprzedający nie miał wpływu na to że już wyszła. Nie odebrałaś i dobrze zrobiłaś. Poczekaj na zwrot kasy i możesz wystawić komentarz.

oznacz moderatorów