anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie reklamacji, zamiana na zwrot

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:66550967
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, czy jest możliwość anulowania zgłoszenia reklamacji produktu? Chciałbym skorzystać z zwrotu zamiast reklamacji, ponieważ przy zwrocie mogę wybrać bezpłatny zwrot inpost. Zakup z 21 maja.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:66550967 ale jak odeślesz uszkodzony produkt to sprzedawca potrąci za uszkodzenia przy odstąpieniu od umowy 😞 na reklamację też masz darmowe odesłanie jest to ten sam formularz tylko zaznaczasz reklamacja 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:66550967
#8 Zapaleniec#

No tylko produkt nie jest uszkodzony, tylko niezgodny z opisem, sam nie wiem dlaczego wybrałem reklamację, a nie zwrot

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:66550967 faktycznie było zwrócić i kupić ponownie inny 😄 Mniej problemów 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zgłaszasz reklamację z jakiego powodu?

oznacz moderatorów
Client:66550967
#8 Zapaleniec#

produkt niezgodny z opisem, inny model, przez co nie pasuje do mojego telefonu

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie przejmuj się tym i tak w takim przypadku sprzedający pokryje albo zwróci Ci śrdoki na odesłanie, reklamcja jest bardziej tu zasadna i masz pewność na wymianę albo zwrot środków, Możesz wezwać tu sprzedającego do odebrania towaru do reklamacji, może Ci dać etykietę może podesłać kuriera, nie wiesz jak to zrobić otwórz dyskusję, opisz problem i napisz czego żądasz na końcu wezwij sprzedającego do odebrania towaru, zgodnie z prawem, dyskusja tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów