anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowanie zakupu problem

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

Witam,pomyliłem się,zakupiłem krem i opłaciłem,godzinę temu,chcę anulować nie da się,co zrobić?

https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/6c7bf172-bd4f-35d4-b03f-d4cba2a08ec2

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

_Likos_
#21 Demiurg#

@lew1758517  poczekać na paczke i odstąpić od umowy. Potem odesłac paczke

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To kliknij zwrot, zadziała podobnie. Jak to zwykle Allegro.

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

nacisnąłem zwrot,i co dalej?

tak pisze:

Zwrot zgłoszony
Odeślij do 13 maj 23:59

lew1758517_0-1682765946264.jpeg

 

 
1 × 45,62 zł
45,62 zł
Zakup przez pomyłkę
oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

co mam odsyłać,skoro ja nie chce aby przysyłali tylko zwrócili kasę

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

nie odbiorę paczki i tyle,bo mnie nie będzie w miejscu odbioru,czy wtedy zwrócą kasę?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic, sprzedający zwróci Ci środki i już, nie wyśle. Jakby wysłał to nie odbierzesz, a środki zwróci,

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

"Nic, sprzedający zwróci Ci środki i już, nie wyśle. Jakby wysłał to nie odbierzesz, a środki zwróci,"

O ile zwrot do adresata nie jest u danego przewoźnika płatny, albo paczka nie zaginie lub nie zostanie uszkodzona

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@lew1758517  ehh napisałem Ci żeby poczekać na paczke ale....

Jesli nie odbierzesz przesyłki to sprzedający moż Cie obciążyć kosztem jej zwrotu do adresata ( tzn oddać o tyle mniej pieniędzy) Poza tym jeśli paczka ulegnie uszkodzeniu - także może to zrobić. 

To proszenie sie o kłopoty 

Teraz chyba najlepiej po prostu napisac do sprzedającego poprzez - pytanie o zakup , wyjaśnić cała sytuacje i poprosić o nie wysyłanie przesyłki. Być moze w ten sposób sie uda.

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

napisałem do sprzedawcy,a paczki nie odbiorę bo pomyliłem miejscowości.Dzięki

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@_Likos_ a popatrzył ktoś w ofertę? brak możliwości zwrotu pisze jak byk

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@az1rael  masz racje nie spojrzałem. @lew1758517  no to może byc problem z odstąpieniem. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@_Likos_ gorzej to jest wyrób medyczny ten krem on nie podlega zwrotom według prawa farmaceutycznego nawet jak odstąpił to nie odstąpił i jak wyślą mu na zły adres to wróci i będzie czekało na ponowną wysyłkę czyli zabuli 2x więc niech napisze do sprzedawcy żeby mu adres zmienił

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie koniecznie bo nie wysłał. wy to już zrobicie wszystko żeby "wcisnąć" a napisał że się pomylił. A gdzie wasze polskie katolickie serce?😋

oznacz moderatorów

lew1758517
#9 Pomysłodawca#

hehe,spokojnie,napisałem do nich,sobota,może maja zamknięte,poza tym jeszcze nie wysłali,myslę że nie będzie problemu,a jeżeli będzie to trudno nie trzeba się martwić na przyszłość,oraz nauczka czytać i nie mylić adresów.Miłego weekendu dla państwa!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 A gdzie wasze polskie katolickie serce? > polskie katolickie serce nie używa na forum AG słów na "h" obrażając innych forumowiczów > prędzej "cha......🐈 serce"

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@LEW433 Ja tam uważam że katolicy to najgorsi ludzie.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@milka1234567890 Nie zwracaj na niego uwagi > on pisze byle co,byle tylko pisać > nieważne czy to ma sens 🥳

oznacz moderatorów