anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowanie zakupu

Client:54949720
#7 Wielbiciel#

Zatrzymałem się na etapie wybrania banku do płatności i zrezygnowałem z zakupu. Dostałem maila z informacją o tym iż rozpocząłem zakup. Natomiast osoba od której chciałem kupić dany przedmiot na swoim allegro, dostała wiadomość o rezerwacji lub zakupie z informacją, że rozpoczęto zakup. Jak wycofać się z zakupu, skoro owy zakup zakończyłem na wybraniu banku i żadnych pieniędzy nie przelałem?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:54949720 Masz w zakładce "kupione" ? Jeśli tak to jest tam taka opcja "Anuluj"

oznacz moderatorów

Client:54949720
#7 Wielbiciel#

Nic nie mam w kupionych - "nie dokonałeś żadnych zakupów". 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:54949720 No to jak nie masz nic i nie zeszło z konta to musisz ponownie dokonać zakupu

oznacz moderatorów

Client:54949720
#7 Wielbiciel#

Ale właśnie nie chcę zakupić tego produktu, a osoba od której miałem kupić - ma na swoim allegro, że produkt został kupiony. Także co mam zrobić by nie ponieść konsekwencji zakupu i by osoba od której potencjalnie chciałem kupić miała z powrotem ofertę na allego? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:54949720 Zakupu dokonałeś na Allegro Lokalnie i masz go w kupionych tu; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

Jeśli tak, to nic nie musisz robić i nie musisz płacić. Brak wpłaty na Lokalnie powoduje, że po 5 dniach umowa zostaje automatycznie rozwiązana, a aukcja sprzedawcy się wznawia.

oznacz moderatorów