anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu

Doris_2012_
#7 Wielbiciel#

Witam. Zakupiłam grę na prezent. W sugerowanym opisie allegro było napisane, że przewidywana dostawa w piątek w punkcie odbioru. Sam sprzedawca nie miał napisanego czasu rezalizacji w opisie, ani że nie ma danej gry bo jak się okazało po zakupie dostałam meila cyt: "Informujemy, że zamówiony produkt jest w tej chwili niedostępny i oznaczony na stronie wydlużonym terminem dostawy. Obecnie czekamy na potwierdzenie terminu realizacji zamówienia przez producenta". Jest to sklep NEO24. Niestety potrzebuję tej gry do soboty. Nie widzę opcji anulowania zakupu więc alegro podpowiedziało aby zaznaczyć zwrot, tak też zrobiłam, ale nie mam jak odesłać tej gry bo jej nie mam, czy jak nie wybiorę opcji wysyłki zwrotu to zostaną zwrócone mi pieniądze? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Doris_2012_ Skontaktuj się ze sprzedającym w tej sprawie i upewnij się, że informacja o Twojej rezygnacji z zakupu do niego dotarła. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Doris_2012_
#7 Wielbiciel#

Sprzedającego powiadomiłam dodatkowo meilem. Przyjął moją rezygnację i stwierdził że zamówienie i tak byłoby anulowane bo nie posiadają danej rzeczy. Od 3 stycznia środki nie zostały mi zwrócone pomimo mojego dodatkowego meila wysłanego 8 stycznia gdzie dostałam odpowiedź że powinny być zwrócone maksymalnie do 3 dni roboczych. Dzisiaj dalej nie mam ich na koncie. Czy mam dalej do nich pisać czy złożyć dyskusję na allegro? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Doris_2012_ Rozpocznij dyskusję. Sprzedający będzie musiał przesłać wyjaśnienia w ciągu 24 godzin.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Doris_2012_ Tak zostaną Ci zwrócone środki i to niezwłocznie.

oznacz moderatorów