anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:85959934
#7 Wielbiciel#

Witam

Ostatnio zamówiłem produkt. Od tamtego momentu minął ponad tydzień, ze sprzedawcą nie mogę skontaktować się w żaden sposób. Nie zapłaciłem za zakup, ponieważ miałem zapłacić za pobraniem, zamównienie nie jest realizowane. Czy mogę zrezygnować i anulować zamówienie?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:85959934 Czy wypełniłeś Formularz dostawy?Jaki jest czas realizacji zamówienia? Daj no numer albo link do tej aukcji.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:85959934
#7 Wielbiciel#

@WREDZIA-W1 

Wydaje mi się, że wszystko było dobrze. Zauważyłem, że ten sprzedawca nie wysyła zamówień zbyt szybko. Miał być to prezent, więc za miesiąc nie będzie mi to już potrzebne. 

Tutaj jest rzecz, którą zamówiłem. Czas wysyłki ok.4 dni. Zanówiłem już prawie 2 tygodnie temu. 

https://t.allegro.pl/oferta/wykrywacz-metali-detektor-metalu-cobra-ct-1065-8895987721?utm_source=not...

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:85959934 Zrezygnuj i szukaj innego sprzedawcy, który wyśle jak trzeba.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:85959934
#7 Wielbiciel#

@WREDZIA-W1 

Zamówiłem bez logowania do konta. Wystarczy, że napiszę do sprzedawcy? Problem w tym, że nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile. Dzięki za pomoc. 

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:85959934 Napisz i miej wywalone na to czy odbiera, czy nie odbiera. Jego problem, nie Twój. Czas realizacji zamówienia minął.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Client:85959934
#7 Wielbiciel#

@WREDZIA-W1 Obawiałem się, że niestety nie mogę anulować zamówienia, przyjdzie długi czas później, kiedy już tego nie potrzebuję i będą problemy, ale dziękuję Ci bardzo! Miłej nocy życzę.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:85959934 Możesz spokojnie anulować, ze względu na niedotrzymanie warunków umowy (wysyłka w ciągu4 dni) Przecież nie będziesz czekać w nieskończoność. Dobranoc 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:85959934 Napisz sprzedawcy, że odstępujesz od umowy za względu na przekroczenie czasu realizacji - dostawy (na podstawie art. 5431 Kc). Wtedy nie masz już obowiązku odbierać przesyłki gdyby nawet dotarła.

oznacz moderatorów