anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
smokpiotrek
#1 Nowicjusz#

Kupiłem na raty towar który nie dotarł na czas i musiałem z niego zrezygnować przed jego wysłaniem wciskając przycisk zwrot towaru, mimo to sprzedający wysłał paczkę i jest w drodze. Czy mam ją odebrać i odesłać czy nie odbierać. Obawiam się jakości towaru, po przeczytaniu opinii o sprzedającym. Boję się że towar może być po serwisie lub outlet. a jest to odkurzacz xiaomi x10+

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@smokpiotrek Skontaktuj się ze sprzedającym i ustal rozwiązanie, które będzie akceptowalne przez obie strony. Możliwe, że sprzedający zaakceptuje, że nie odbierzesz towaru i paczka do niego wróci.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@smokpiotrek  Nie odbierałbym mogą być dodatkowe problemy, ale czy ten zwrot nastąpił przed wysalaniem czy po? Smart?

oznacz moderatorów
smokpiotrek
#1 Nowicjusz#

Zwrot był przed wysłaniem. Kontaktowałem się z Allegro i po sprawdzeniu transakcji i czasu, uznali że nie musze odbierać przesyłki bo sprzedający nadał ją po otrzymaniu informacji o zwrocie. Anulowałem już przesyłkę na stronie kuriera i paczka wraca do nadawcy a on zobowiązany jest zwrócić pieniadze do 14 dni. Problem rozwiazany.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@smokpiotrek Oni czasem wprowadzają w błąd- Allegro, nie odbieraj bo później sprzedający napisze że np. wróciła uszkodzona, a będą problemy, a tak nie odebrana i nich się inni martwią. Po co Ci problemy!

oznacz moderatorów