anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zaplaconego towaru

kejmildm
#1 Nowicjusz#

Witam, wczoraj kupiłam laptop, zapłaciłam odrazu. Ale okazało się że dubel babcia kupiła to samo. Jak mogę zrezygnować z zamówienia i uzyskać zwrot ? Nie ma opcji anuluj jak wchodzą w ofertę tylko zwrot towaru ale towar jeszcze nie został wysłany. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@kejmildm 

 

Sprawdź, czy jest dostępna ta metoda;

 

  1. Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

 

Jeśli nie ma takiej opcji;

 

  1. Wejdź w Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

 

  1. Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.

Wszystkie trzy opcje są jednakowo ważne. Nie ma znaczenia, że towar nie został jeszcze wysłany. Zwrot możesz zrobić, to będzie odstąpienie od umowy.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@kejmildm Zasadnicze pytanie - kupiłaś od firmy, czy od osoby prywatnej? Jeśli od firmy patrz wpis xyz. Jeśli od osoby prywatnej - nie masz prawa do zwrotu, chyba, że sprzedający się na to zgodzi.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów