anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zwrotu

kasienka7n7
#8 Zapaleniec#

Hej. Sprawa wygląda tak że się pomyliłam, nie zauważyłam nie wiem. Zawsze miałam wpisany paczkomat obok pracy. Niedawno kupiłam przedmioty i dzięki smart mam transport za darmo. Napisałam do sprzedawcy, że się pomyliłam i chciałam zmienić paczkomat na ten obok domu. Wszyscy teraz pracujemy zdalnie ze względu na koronawirusa, a mam kawał drogi do pracy. Jednak on stwierdził że nie moze tego zrobić bo przez smart ma już etykiety gotowe do druku i musiałabym zapłacić za kuriera. Nie chciałam tego robić i stwierdziłam że zgłoszę zwrot. Napisłam o tym do sprzedawcy i myślałam że wobec tego nie będzie tego nawet wysyłać. Sprzedawca jednak wysłał towar to paczkomatu obok pracy. Jak się okazało jednak mój znajomy tam będzie i może mi paczkę odebrać. Moje pytanie brzmi: czy mogę w jakiś sposób anulować zwrot.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma potrzeby anulowania zwrotu (odstąpienia od umowy), odbierzesz towar a sprzedawca nie musi występować o zwrot prowizji, jeśli wystąpi, nie potwierdzisz w mailu od Allegro, że finalnie do odstąpienia od umowy (zwrotu towaru, rezygnacji z zakupu) doszło.

oznacz moderatorów

kasienka7n7
#8 Zapaleniec#

super dzięki za szybką odpowiedź

oznacz moderatorów