anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anulowany zakup przy płatności blikiem

mirela_radd
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ płatność blik nie dotarła do kupującego zanulowałam zakup i co dalej

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mirela_radd Możesz podać numer zamówienia, o które chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mirela_radd
#8 Zapaleniec#

97f16ff2-5816-11ec-b780-f936e06ab3b1

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mirela_radd Dalej jest jest tak, że anulowanie zakupu to odstąpienie od umowy, a zgodnie z regulaminem Allegro, jeśli towar nie został wysłany, sprzedawca ma obowiązek oddać Ci pieniądze w ciągu 2 dni. 

oznacz moderatorów

mirela_radd
#8 Zapaleniec#

tez mam taka nadzieję ale problem leży w tym że kupujący a jet ich 3 twierdzą że nie dotarły do nich płatności a alleggro że po ich analizie że dotarły więc całkjowita sprzeczność jedno jest pewne u mnie z konta ubyło 355 zł i odbiorcą jest allegro 🙂 więc czekam jestem w kontakcie z allegro zobaczymy 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mirela_radd potwierdzam. Nasz system pokazuje, że płatność została zakończona poprawnie. Widzę, że już pisałaś z nami w sprwie nr. 19559341 poproszę Cię więc jeszcze o chwilę cierpliwości, jeśli środki nie wrócą na Twoje konto w ciągu 48h, proszę daj znać e-mailowo w kontynuacji sprawy nr. 19559341. Będziemy to wyjaśniać z operatorem płatności. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mirela_radd
#8 Zapaleniec#

fitom_2009 informuje że nie otrzymał płatności inni potwierdzili już że otrzymali dziwne jedni potwierdzają inny nie jutro dam znać w celu wyjaśnienia tej płatności pozdrawiam

oznacz moderatorów

mirela_radd
#8 Zapaleniec#

czekam również na info z megadyskont czy otrzymał wpłatę bo tutaj cisza niestety zobaczymy jutro pozdrawiam

oznacz moderatorów

mirela_radd
#8 Zapaleniec#

płatność blik zdjęła z konta kwoty kupujący jej nie otrzymali po anulowaniu nie otrzymałam zwrotu pł

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mirela_radd  Ojej! Ale o co dokładnie Ci chodzi?

płatność blik zdjęła z konta kwoty kupujący jej nie otrzymali po anulowaniu nie otrzymałam zwrotu pł

 

Kupujący nie otrzymali, czy sprzedający? Sprzedający otrzymują do końca następnego dnia roboczego po zleceniu wpłaty. Po anulowaniu czego? Płatności? Zakupu? To musi potrwać. Najkrócej sprzedawca ma 2 dwa dni na zwrot wpłaty, a Allegro na jej przekazanie 3 dni. 

oznacz moderatorów

mirela_radd
#8 Zapaleniec#

zawsze gdy płaciłam blikiem to zatychmiast miałam odp na poczcie że kupujący otrzymał wpłatę na allegro ciągle był status w toku wygląda na to że wpłata zatrzymała sie na etapie allegro oczywiście zanulowałam zakupy w aplikacji bank mam odbiorca .... allegro 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mirela_radd Jeśli anulowałaś, to pieniądze wrócą do Ciebie w ciągu 3 dni. Anulowana wpłata nie dociera do sprzedawcy. W zakładce Moje zakupy Ponów płatność. 

oznacz moderatorów

R171
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem, dlatego pozwolę się podpiąć. Kupiłem dwa przedmioty od sprzedającego, zapłaciłem blikiem, pieniądze zostały pobrane z konta, jednakże cały czas status płatności oczekiwał na potwierdzenie. Odczekałem dłuższy czas i anulowałem zakup, co w takim wypadku ze zwrotem pieniędzy na konto? Problem w tym, że nie widziałam nigdzie opcji o anulowaniu płatności, a jedynie zakupu. Bo doczytałem, że w przypadku anulowania płatności kasa wraca po paru dniach na konto. A co w przypadku anulowania zakupy, gdy pieniądze nie dotarły do sprzedającego? 

oznacz moderatorów

Aras85
#2 Obserwator#

Również sie podpinam. Zapalcilem za 2 przedmioty kasa z konta zniknela a potwierdzenia od allegro brak nawet dostalem informacje po przekierowaniu ze platnosc nieudana.. zamowienie rozmowy na allegro najwczesniej na 14? Kpina?

oznacz moderatorów

mirela_radd
#8 Zapaleniec#

no hej u mnie potwierdziłam blik i kasa przeszła ale był ciągle status w toku wieć przy takiej niejasności zanulowałam kupujący nie otrzymali płatności wydaje mi się że po anulowaniu kwota powinna wrócić z allegro bo tak mam w banku że odbiorca to allegro

oznacz moderatorów

Aras85
#2 Obserwator#

Też zastanawiam się nad anulowaniem ale co jesli kasa nie wroci? Czy jest tutaj jakis pracownik allegro? Czy tak sobie gadamy i gdybamy między sobą? 😉

oznacz moderatorów

mirela_radd
#8 Zapaleniec#

słuchaj anuluj na pewno wróci przypomniałam sobie że rok temu było podobna sytuacja anulwać jak wiesz można tylko wtedy gdy zam nie weszło w fazę realizacji wdedy po prostu zrezygnowałam z zakupu w ciągu kilku minut czyli jest to czas dopóki nie przej płatności do kupującego i zwrot miałam w ciągu kilku dni a jeśli nie zanulujesz to jakby wisi w powietrzu 🙂

oznacz moderatorów

mirela_radd
#8 Zapaleniec#

zawsze jak anulujesz kasa musi wrócić nie znam nikogo do którego by nie wróciła 🙂

oznacz moderatorów

Aras85
#2 Obserwator#

ok dzieki w razie w mam potwierdzenie przelewu

oznacz moderatorów

mirela_radd
#8 Zapaleniec#

ja również więc jak coś to w kontakcie dam znać ale myślę że allegro to poważna firma czekajmy wię a co do rozmowy z nimi to trochę kpina rzeczywiście na messenger gada automat na rozmowę sie czeka trochę to mało poważne że nie ma nikogo bazpośrednio 🙂

oznacz moderatorów