anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

anuluj zakup konto firmowe

IntegraBROP
#1 Nowicjusz#

Witam,

korzystając z konta firmowego allegro omyłkowo nacisnąłem kupuję i płacę zamiast włóż do koszyka i dokonałem natychmiastowego zakupu- kasa z automatu została przelana do sprzedającego. Chciałem anulować zakup na co zgodził się sprzedający. Problem polega na tym , iż nigdzie nie mogę znaleźć opcji ANULUJ Zakup. Aby pominąć szereg pytań od razu wyjaśniam, że doszedłem do poziomu 3 a tu brak wskazanej poniżej opcji

  1. Przejdź do zakładki Kupione i znajdź błędne zamówienie.
  2. Na wybranym zamówieniu kliknij SZCZEGÓŁY.
  3. W części Anulowanie zakupu kliknij przycisk [ANULUJ ZAKUP]
  4. Wybierz powód anulowania zamówienia i jeszcze raz kliknij przycisk [ANULUJ ZAKUP].
  5. Wyświetlimy Ci informację o anulowaniu Twojego zakupu.

Co powinienem zrobić z tym fantem?

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@IntegraBROP no zrób to 🙂 https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/jak-poinformowac-sprzedajacego-o...

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, poinformuj o tym sprzedającego:

  1. Przejdź do zakładki Kupione.
  2. Przy wybranym zamówieniu kliknij [szczegóły].
  3. Wybierz [zwróć część lub całość zamówienia], aby przejść do formularza zwrotu.
  4. Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić, i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.
  5. Wypełnij formularz i kliknij [Zwracam produkty]. Otrzyma on wówczas e-maila.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@IntegraBROP Jak nie ma "anuluj", masz"zwróć cześć lub całość? To kliknij tam.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@IntegraBROP Anulować zakup możesz zwyczajnie, choćby wysyłając mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, o ile to zakup konsumencki. To nie jest tak, że zrezygnować możesz tylko za pośrednictwem Allegro i na stronie Allegro.

oznacz moderatorów

IntegraBROP
#1 Nowicjusz#

Dzięki za pomoc zadziałało. Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A najprościej to napisać do sprzedającego. To chyba nie jest problem....

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów