anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja allegro nie działa poprawnie

dj_suchyy
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam. Jestem tutaj od 18lat i pierwszy raz spotykam się z taką dziwną rzeczą, a mianowicie chodzi o konto. Mam dwa telefony jeden do Motorola 4 GB ram-u Android 11 i aplikacja tu normalnie działa. Wchodzę w wiadomości i normalnie się odczytują bez żadnego problemu.

Drugi telefon to Kubot King Kong 7 8 GB ram-u wersja Androida 11. I w tym telefonie zaczynają się problemy aplikacja Allegro jest zainstalowana i prawie wszystko działa normalnie oprócz wiadomości które do mnie przychodzą w aplikacji nie mogę odczytać komunikat za każdym razem jak chce wejść w odczyt wiadomości (coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Lub przejdź do strony głównej ). 

Prośba o rozwiązanie tego problemu. Lub ewentualnie mała jakaś podpowiedź jak to można rozwiązać

Pozdrawiam Andrzej

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dj_suchyy będę musiała skonsultowac ten problem z działem technicznym, czy możesz przesłać zrzut ekranu z komunikatem o błędzie? Tutaj w wątku lub na adres spolecznosc@allegro.pl.
Sprawdź jeszcze proszę czy na telefonie, na którym występuje problem masz na pewno aktualną wersję aplikacji.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dj_suchyy
#8 Zapaleniec#

Tak mam aktualną wersję i na jednym i na drugim telefonie. Nawet robiłem coś takiego że wylogowywalem się z drugiego telefonu ale nic nie pomagało. 

Do tego jak pokazuje się błąd to mnie jeszcze wylogowuje z aplikacji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dużo ludzi narzeka na aplikację, jak działa to Ok ale jak coś się dzieje to nikt nie wie co zrobić.🤗

oznacz moderatorów

dj_suchyy
#8 Zapaleniec#

To chyba staje się normalne w tym kraju 😉

oznacz moderatorów

dj_suchyy
#8 Zapaleniec#

IMG_20220919_171237.jpg

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@dj_suchyy, dziękuję za Twój zrzut ekranu i opisanie problemu. Nasz dział techniczny potwierdza, że problem leży po stronie tej marki telefonów. Jedyne, co mogę Ci zarekomendować, to korzystanie z Allegro w przeglądarce mobilnej.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

dj_suchyy
#8 Zapaleniec#

Czyli z tego co napisałaś to telefon jest do niczego ??

Aplikacja chyba raczej jest po to żeby korzystać z niej . I robiona jest na androida. A to jest android. Więc chyba raczej wy powinniście jakiś upgarde zrobić skoro jest na androida.

Chyba że wasza apka jest pod dany telefon robiona czyli Samsung Motorola huawai Alcatel Xiaomi. 

To napiszciey że wasza apka nie działa z nie popularnymi telefonami. 

Tyle lat z wami i wcześniej też miałem nie popularne telefony i działała. I teraz co korzystaj se z przeglądarki .

Tak jak mówił kolega (

Dużo ludzi narzeka na aplikację, jak działa to Ok ale jak coś się dzieje to nikt nie wie co zrobić.🤗)

Aby komuś coś napisać i żeby się odwalił .

Żenada 

oznacz moderatorów

Client:26045411
#1 Nowicjusz#

Mam podobny problem xsiaomi redmi 12 pro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:26045411 a co to za problem?

oznacz moderatorów