anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja nie wyświetla zdjęć

luzik103
#8 Zapaleniec#

 

Witam,

od dłuższego czasu nie pokazuje mi żadnych zdjęć produktów w aplikacji, nic nie pomga próbowałem różnych ustawień w samej aplikacji, usuwałem dane czy usuwałem i wgrywałem aplikację na nowo.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@luzik103, poproszę Cię o zdjęcia ekranu, które to obrazują. Z jakiego modelu (i marki) urządzenia korzystasz?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

luzik103
#8 Zapaleniec#

W aplikacji pomimo wybrania zdjęcia nie ładuje mi go. Telefon to Xiaomi Mi 10T Pro lecz to nie tylko tego modelu dotyczy bo na innych dwóch telefonach też problem występuje. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@luzik103, abym mogła przekazać to zgłoszenie do działu technicznego, potrzebuję jeszcze zrzutów ekranów, o które prosiłam Cię w pierwszej wiadomości. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

luzik103
#8 Zapaleniec#

Screenshot_2022-11-28-08-51-13-720_pl.allegro.jpg

Screenshot_2022-11-28-08-51-06-087_pl.allegro.jpg

 dopiero w przeglądarce mogę dodać zdjęcia i w niej wyświetlają mi się zdjęcia produktów więc nie jest to wina telefonu a napewno samej aplikacji. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@luzik103, dziękuję - podasz jeszcze wersję aplikacji, z której korzystasz? Aby to sprawdzić, wejdź w zakładkę Konto w aplikacji, a następnie zajrzyj do sekcji "O Aplikacji" i "O programie". 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

luzik103
#8 Zapaleniec#

Screenshot_2022-11-28-11-21-57-205_pl.allegro.jpg

 Proszę bardzo. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@luzik103, dziękuję. Na Twoim zrzucie widać ikonkę "R", co oznacza roaming. Ta opcja pojawia się w przypadku utraty zasięgu lub problemów z nim. Może być to tego kwestia. Sprawdź, czy problem występuje w innym miejscu lub połącz się przez wi-fi. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

luzik103
#8 Zapaleniec#

To akurat nie ma nic do rzeczy bo mam dwie karty sim w telefonie jedną Niemiecką, która odpowiada za internet i całą resztę i Polską kartą. Ten sam problem jest nawet w przypadku wi-fi a na transmisji danych nie mam żadnego limitu gdyż mam nielimitowany internet. 

oznacz moderatorów

big-lukas
#1 Nowicjusz#

Niestety mam ten sam problem co jakiś czas. Telefon Samsung s20 fe

Allegro app wersja 7.66

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@big-lukas Odinstaluj aplikację i zainstaluj ponownie. Jeśli problem nie ustąpi, sprawdź czy się pojawia, kiedy zmieniasz źródło internetu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów