anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja wyrzuca błąd przy kupowaniu

mathew1282
#7 Wielbiciel#

Aplikacja się zawiesza przy próbie przejścia do kasy. Mam w koszyku rzecz. Klikam do kasy. Aplikacja wraca spowrotem do koszyka i wyrzuca błąd. Telefon Samsung Note 10lite. Aktualizacja systemu i aplikacji nic nie dala. 

Pomocy. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mathew1282 Spróbuj odinstalować i zainstalować aplikację ponownie lub wyczyść jej historię (Moje Allegro -> Konto -> Wyczyść historię aplikacji) 🙂 

Jeśli to nie pomoże, to proszę o informację na temat wersji aplikacji (Moje Allegro -> Konto -> O programie) i wersji systemu Android. 

Nie udało mi się powtórzyć błędu, dlatego potrzebne będzie mi również nagranie tej sytuacji (nagranie prześlij na spolecznosc@allegro.pl z linkiem do tego wątku, wtedy wrócę do Ciebie z odpowiedzią). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mathew1282
#7 Wielbiciel#

Wysłałem email. 

Wyczyściłem historie. To samo. 

Wersja Allegro 8.32.0

Wersja Android one UI: 5.1

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mathew1282 Dziękuję bardzo, potwierdzam otrzymanie wiadomości. Zgłosiłam ten problem do działu technicznego, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mathew1282 Ponownie nie udało nam się powtórzyć błędu. Korzystaliśmy z tej samej wersji aplikacji (8.32) i wybraliśmy oferty widoczne na filmiku.  

Wyczyść proszę pamięć podręczną w apce, zrestartuj telefon. Jeśli używasz jakiegoś oprogramowania antywirusowego lub VPNów na swoim urządzenie, to spróbuj je wyłączyć na czas zakupów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mathew1282
#7 Wielbiciel#

Niestety wszystko wykonałem.  Problem się dalej pojawia. Pomocy

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mathew1282 Mam jeszcze prośbę o podanie linków lub numerów pozostałych ofert wraz z ilością kupowanych sztuk. Na filmiku widzimy tylko dwie oferty, ale wartość zakupów świadczy o tym, że jest ich więcej 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mathew1282
#7 Wielbiciel#

Koszyk został opróżniony.  I na pojedynczą ofertę tak samo się dzieję. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mathew1282 Tym bardziej nie wygląda to na błąd po naszej stronie. Sprawdź, czy na innym urządzeniu mobilnym również problem się powtarza, ponieważ jesteś jedynym użytkownikiem, który zgłasza takie nieprawidłowości, dlatego najprawdopodobniej problem leży po stronie Twojego urządzenia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów