anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy zostałem oszukany

Client:75451947
#7 Wielbiciel#

Cześć, w sumie moje pytanie to czy zostałem okradziony czy nie. 

znalazłem fajną ofertę iPhone 14 w której cena nie była za wysoka nie za niska taka w sumie okey. Skontaktowałem się z Panem w celu zakupu i zapytałem o możliwość wysyłki, napisał żeby było bezpieczniej to zaprasza na Allegro Lokalnie.

Gdy już tam wszedłem spojrzałem na profil który wydawał sie okey i były znaczki typu Polecany Sprzedawca czy Uczciwy sprzedawca i przede wszystkim był znaczek Allegro Protect więc stwierdziłem że wszystko jest super i że można zamówić. (Czytając oczywiście na czym polega protect itd) 

przelałem pieniążki biorąc pod uwagę właśnie protect, przelew zrobiłem Blikiem pieniądze pobrało a na stronie wyskoczyło że wystąpił błąd w odświeżaniu strony i pieniądze zostaną zwrócone w przeciągu 48h. Warto dodać ze niestety zrobiłem to bez konta bo myślałem że jestem zalogowany i nie sprawdziłem. 
Oczywiście konta osoby oraz strony na których były aukcje nie działają. 

więc moje pytanie jest takie czy faktycznie tak działa protect i wrócą czy wszedłem na jakiś scam i straciłem pieniążki 😁

 

z góry dziękuję 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

az1rael
#21 Demiurg#

Jak linka wkleisz to ci powiemy czy felerny 

oznacz moderatorów

Client:75451947
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:75451947 no wał zostaje policja

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:75451947 tak zostałeś oszukany, podałeś kod BLIK do wypłaty w bankomacie, sprawdź na potwierdzeniu 😞 

Na ochronę allegro nie licz bo zakup był na fałszywej stronie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:75451947
#7 Wielbiciel#

Tak jest to wypłata. Dziękuję za info, trudno zdarza się 😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😫

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:75451947 Wygląda że zostałeś oszukany, nie podaje się kodu zatwierdzenia, kasy już nie odzyskasz, należy zgłosić na Policję.

oznacz moderatorów

Client:75451947
#7 Wielbiciel#

Wiesz co nie podałem bezpośrednio jemu. Po prostu na stronie była możliwość blik więc jak to zazwyczaj to tak robię 😁 a na to wychodzi że po prostu strona była jego i dałem się wkręcić chociaż nie sądziłem że na allegro takie rzeczy przechodzą 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

ale nie kupwoałeś na allegro tylko na stronie podszywającej się pod nia

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@Client:75451947 

Widzisz równicę?

Przechwytywanie.JPG

 

Przechwytywanie1.JPG

 

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@Client:75451947 "znalazłem fajną ofertę xxx" - przeważnie od tego zaczynają się kłopoty

oznacz moderatorów