anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Artykuły erotyczne - jak wyłączyć prezentowanie, np. w Magazynie Allegro?

marcing_allegro
#7 Wielbiciel#

Artykuły erotyczne - jak wyłączyć prezentowanie, np. w Magazynie Allegro?

Chodzi mi o takie zbiorcze linki:
https://allegro.pl/magazyn-allegro?order=qd&strefa-okazji=1&super-cena=1
gdzie wszystko jest przeplecione.

Nie wiem czy kiedyś zatwierdziłem jakiś popup. Jestem dorosły, ale ja takich rzeczy nie kupuję, a obrazki często są obleśne.
Czyszczenie ciastek nie pomaga, czyszczenie sessionStorage też nie, a w ustawieniach nic nie znajduję.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

az1rael
#21 Demiurg#

czyli ktoś takie cuda przegląda na wifi z którego ty korzystasz i potem masz jego preferencje wyszukiwania w swoich

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@az1rael Nieeee to tylko kwestia wyboru kategorii. 
@marcing_allegro generalnie to nic nie zrobisz - w tym linku masz widok wszystkich ofert we wszystkich kategoriach. 
Widok możesz zawęzić do konkretnych kategorii ale nie da się zrobić tego w drugą stronę i konkretnych kategorii odznaczyć aby były niewidoczne. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@komis-bell z doświadczenia wiem że nie, dam ci przykład jak mój były szef przyjeżdżał na magazyn w weekend i nocował to potem na allegro mieliśmy wszyscy w firmie pozycjonowanie rzeczy które akurat przeglądał bo korzystaliśmy z firmowego wifi w robocie i mieliśmy laptopy i telefony podłączone do tego wifi i jak on przykładowo szukał środków na potencje to my mieliśmy na fb / allegro firmowym wysyp ofert suplementów pt konar zapłonie w poniedziałek bo router zbierał informacje o interesujących go rzeczach. Mam to samo w domu żona ogląda firanki na swoim koncie allegro to ja mam oferty firanek na moim fb na moim telefonie nie wspomnę nawet że asystent google smartphona wyłapuje z rozmowy słowa i mam potem takie cyrki że rozmawiam z żoną np o zakupie wersalki a jakimś cudem niedługo potem mam wysyp ofert reklamowych wersalek np na fb / allegro /**piiip** 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@az1rael jest taki mechanizm o którym piszesz ale nie w tym wypadku. Tutaj to kwestia tylko i wyłącznie kategorii - nic więcej. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jedyne co możesz zrobić to w ustawieniach konta wyłączyć personalizacje. To zadziała. Ale uwaga wtedy dobrze czytaj promocje monetowe, bo zdaje się że z tą opcją większości monet nie ma. Przynajmniej tak kilka regulaminów głosiło...

oznacz moderatorów