anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Atak na was czy błąd systemu Allegro

sp7udo
#1 Nowicjusz#

Mam wrażenie, ze ktoś zaatakował konto i serwery Allegro. W nocy na mym koncie o godzinie 2 z minutami ktos korzystając nie z mego urządzenia zrobił zakupy na jefnym z firmowych kont (dwie ramki do zdjęc za okolo 91 zł i wysyłką razem ponad 100 zł ) . Stwierdziłem to dopiero nad ranem gdy robiłem zskup podzespołów do naprawy i tranzystorów i anulowałem odróżniający się dopiero po szybkim połączeniu telefonicznie ze sprzedawczynią, tą jedną zidentyfikowałem, już jak okazało się opłaconą!!!! bez mej wiedzy operację tuż przed jej dalszą wysyłką towaru w godzinach porannych. Ustrzegłem przed już gotową wysyłką w trakcie tuż przed realizacją i finalizacją operacji w tymże sklepie firmowym . Robiłem tylko swe potrzebne mi zakupy rano, a nie nocą o 2, wtedy spałem. Gdy sprawdzałem po normalnych mych czynnościach na smartfonie podsumowanie szczegółów zakupów zobaczyłem też te dodatkowe i niechciane już zrobione bez mej wiedzy zakupy. Proszę bardzo sprawdzić swój system allegro.pl bo mam wrażenie, że hakerzy was zaatakowali, a ostatnio to robią Rosjanie lub inni przeciwnicy zachodnich krajów paktu NATO 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sp7udo Cześć! Sprawdziliśmy Twoje konto i nie było na nim włamania. Logowanie jest z tego samego IP i tego samego urządzenia (Huawei), z którego logowałes się rano i z którego był dokonany zakup nocny (potwierdzony logowaniem z wykorzystaniem smsa z 2fy) i poranny.

Jeśli to nie Twoje logowanie, to musiał to zrobić ktoś z domowników z dostępem do Twojego telefonu

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

Wygląda na to że masz hackerów w domu 🙂

oznacz moderatorów

musashi2007
#13 Ambasador#

Albo zhackowany telefon.

oznacz moderatorów