anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczna zmiana adresu wysłyłki - jak mogę ją usunąć?

Czarna20082
#7 Wielbiciel#

witam mam dosc duzy problem z kupowaniem. Do tej pory wszystko działalo bez zarzutu mialam z automatu ustawiony adres do wysylki czy to do paczkomatu czy na poczte w swojej miejscowosci. Od kilku dni ustawia sie jakas miejscowosc Skalbmierz 160km ode mnie i to na wszystkie metody wysylki... Co zakup musze teraz ustawiac swoja miejscowosc na mapce...

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Knowhere
#21 Demiurg#

@Czarna20082 Pousuwaj stąd https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta/ wszystkie niepotrzebne adresy.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Czarna20082
#7 Wielbiciel#

nie mam niepotrzebnych adresow tylko moj domowy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne zamawiałeś na różne adresy i je zapisałeś, więc sprawdź i pousuwaj.

oznacz moderatorów

Czarna20082
#7 Wielbiciel#

nie mam zadnych adresow zapisanych i w tym wlasnie jest problem

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Czarna20082 

Jeśli problem nie ustąpi, skontaktuj się z Allegro i poproś o usunięcie wszystkich niechcianych, domyślnie podsuwanych adresów. Ustawisz sobie wtedy właściwy adres odbioru, który powinien zostać zapamiętany; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d4e05a9d-86a1-441d-978a-f2e1cdc3ae0c

oznacz moderatorów

Czarna20082
#7 Wielbiciel#

juz skontaktowalam sie z pomoca allegro zrobilam screena i wyjasnilam o co chodzi... no kosmos 🙂

oznacz moderatorów

Czarna20082
#7 Wielbiciel#

raczej nie chodzi o to ze zamawiajac zawsze mialam w opcjach dostawy ustawione paczkomaty poczte orleny zabki itd w swojej miejscowosci, a ostatnio wybralam paczkomat i okazalo sie ze paczka jest w paczkomacie oddalonym od mojej miejscowosci o 160km, teraz sciagle mi sie wyswietla ta miejscowosc Skalbmierz we wszystkich opcjach dostawy i ciagle musze ustawiac na mapie swoja...

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Czarna20082 Wyczyść przeglądarkę, a może pomoże.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Czarna20082
#7 Wielbiciel#

nie pomogło 😞

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Czarna20082 Zgodnie z informacją mailową od nas, Twój problem jest weryfikowany przez nasz dział techniczny. Jak  więcej informacji, nasi pracownicy będą się z Tobą kontaktować w tej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów