anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Będę upierdliwy...

Vryko
#18 Luminarz#

...i po raz kolejny bardzo poproszę o stworzenie działu do zwykłego gadactwa. Drodzy moderatorzy i admini (oraz Ty - najdroższy - @msniezek ), popatrzcie ile osób wraca i weźcie sobie do serca, o co błaga lud. 🙂

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37

Vryko
#18 Luminarz#

@Remedios2 O ja Cię...no 😄 Nareszcie. No to proszę nie czytać poprzedniego wpisu i uznac go za nieaktualny 😛

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Remedios2
#9 Pomysłodawca#

@Vryko  🙂

oznacz moderatorów

loretka76
#7 Wielbiciel#

No nie wiem jak to zrobiłaś, bo ja też po starym/nowym/jednym z wielu nicku 😄

 

oznacz moderatorów

bedger
#8 Zapaleniec#

Bądź baaardzo upierdliwy 😛

oznacz moderatorów

Remedios2
#9 Pomysłodawca#

@bedger  Ania, pamiętasz jak marudziliśmy jak testowali nowe cafejki i zmiany wprowadzali? 🙂 kurdwów było tyle, że aż:) jakoś tak po chwili się człowiek przyzwyczaja do nowego 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@bedger No staram się, jak mogę. A jak nie mogę, tez się staram. btw - ciekawe, kto tu dostanie pierwszego bana i dlaczego będzie to Vryko... 😉

I dobrze Cię widzieć 🙂

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Remedios2
#9 Pomysłodawca#

@Vryko, jak młodzież nie będzie miała poczucia humoru, to czasami mogę ja 🙂 a jak się domyśli co ja miałam na myśli w związku z nickiem, to mogę dostać dożywotnio 🙂

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Remedios2 Ja tam już zapomniałem, ocb 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

...a skoro obiecałem, to sorry, ale muszę. Pomyślałem sobie, że kolejne forum i ze dwa czy trzy podfora wewnatrz byłyby całkiem dobrym rozwiązaniem. I dalej - skoro jest tu Allegro Gadane, może nazwa "Gadalnia" dla tego głównego była by ok..? Wewnętrzne - skoro tak bardzo się odżegnujecie od Cafe Allegro - można tez nazwać całkiem inaczej. Połaczyć założenia dawnego DiR i Mydelniczki - np. "Pogaduchy" dla luźnych pogaduch, dać "Gadane Tematycznie" dla tematów typu AiS, Militaria, Numizmatyka, Komputery itp. I wtedy jakoś to zacznie może wyglądać.

Bo zauważcie, drodzy Admini, że niestety, większość opinii o obecnym forum sprowadza się do jednego słowa. Przez wrodzoną grzeczność nie napiszę, do jakiego. Podpowiem ino, że częstokroć jest używane łącznie ze słowem "patatajnia"...  🙂

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vryko przyjęliśmy do wiadomości postulaty dotyczące takiego miejsca, o czym już kilkukrotnie tutaj pisaliśmy 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@_HolaOla_  Dzięki. Ja tylko dlatego, żebyście nie zapomnieli. 🙂 Poza tym jestem upierdliwy z natury, zapytaj Maćka 😛

I na koniec - toć to propozycje nazw...więc w sumie coś nowego, nieprawdaż..? 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vryko nie muszę pytać, bo ciężko tego nie zauważyć 😉   

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ Chyba się wezmę i ofocham... 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vryko będzie mi niezmiernie przykro z tego powodu 😁

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ Jakoś Ci nie wierzę 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Tadesor
#9 Pomysłodawca#

No właśnie.

Proponuję hasło: "Hyde Park na gadAllegro!".

oznacz moderatorów

atarog
#12 Orędownik#

Ludu warto słuchać, zwłaszcza że nawet na starym cafe to my, użyszkodnicy najczęściej pomagaliśmy ludziom ogarniać rzeczywistość allegrową. A lud musi mieć jakąś piaskownicę, rzeźnię, cokolwiek...:-)

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Wedle założeń i słów Jaśnie Prowadzącego, tu też ten zaszczyt spada na nas 😉 Tym bardziej warto jak najszybciej ogarnąć jakieś normalne działy, choćby po to, by Ci, którzy wrócili, zostali tu na dłużej. Bo na razie jest...no. Nie napiszę, bo wypipkają, jak zwykle. Patatajnia 😛

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów