anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd adresu Allegro Lokalnie

Masol
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

W Allegro miałem zapisany adres z dodatkową linijką nazwy firmy:

Imię Nazwisko

Firma

Adres

00-000 Miasto

kupowałem na Allegro Lokalnie, wskazałem zapisany w systemie adres, ale sprzedawca dostał adres bez firmy:

Imię Nazwisko

Adres

00-000 Miasto

Co skończyło się zgubioną paczką bo pod tym adresem był duży biurowiec.

Proszę zweryfikować ten problem w systemie!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Masol Widzę, że masz 6 adresów dodanych w Allegro Lokalnie, a w przypadku zakupu, o którym mowa, wskazałeś ten bez nazwy firmy. Nie jest to problem techniczny. Możemy usunąć wersje adresów, których nie chcesz wykorzystywać. Daj znać czy to zrobić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Masol
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Czy "Allegro" i "Allegro Lokalnie" korzysta z innych zapisanych adresów? Gdzie w takim razie mogę edytować adresy przypisane do  "Allegro Lokalnie" i usunąć błędne?

Na Allegro.pl mam 4 adresy i ten na który miała iść przesyłka jest właściwy, z nazwą firmy, przy zakupie byłem przekonany że go wskazywałem.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Masol Allegro.pl i Allegro Lokalnie to osobne serwisy. Sam nie usuniesz adresów. Napisz na adres: spolecznosc@allegro.pl które adresy mają zostać. Pozostałe usunę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Masol
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ To nadal nie jest rozwiązanie, bo nie jestem w stanie nawet wyświetlić adresów żeby wybrać te które miałbym usunąć. Ta funkcjonalność jest wybrakowana! Proszę po prostu wdrożyć funkcjonalność edycji adresów na Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Masol Tak jak napisałam wyżej - podaj w wiadomości adresy, które mają zostać w danych Allegro Lokalnie. Nie musisz ich wybierać z żadnej listy. Możesz podać te, które masz wpisane w Allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów