anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd przy próbie licytacji

AquadamianDesign
#7 Wielbiciel#

Przy próbie licytacji przedmiotu po naciśnięciu przycisku "licytuj" następuje cofnięcie do strony startowej aplikacji.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AquadamianDesign Cześć! Dzięki za zgłoszenie. Na początku spróbuj proszę odinstalować aplikację, a następnie zainstalować ją ponownie na swoim urządzeniu

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AquadamianDesign
#7 Wielbiciel#

Niestety to nie pomogło. Nadal wycofuje mnie do strony głównej.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AquadamianDesign Dziękuję za informację. Prześlij mi proszę nagranie ekranu, na którym widać tę sytuację, a także informację o wersji Twojej aplikacji Allegro i wersji Twojego systemu w urządzeniu mobilnym. 

Nagranie prześlij na adres spolecznosc@allegro.pl. W treści wiadomości dołącz link do tego wątku, wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AquadamianDesign
#7 Wielbiciel#

nie wiem jak umieścić link, wersja systemu Android to 

Screenshot_2024-02-19-21-27-39-297_com.android.settings-edit.jpg

 wersja aplikacji Allegro v8.57.1 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AquadamianDesign prześlij proszę link do tego wątku: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/b%C5%82%C4%85d-przy-pr%C3%B3bie-licytacji... w wiadomości e-mail. 
Potrzebne będzie nagranie ekranu, abyśmy zgłosili problem do Działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AlMarKup
#7 Wielbiciel#

Dokładnie mam ten sam problem od kilku tygodni .Dużo licytuję i nigdynie było takiej sytuacji by na jednych licytacjach u tego samego sprzedawcy po wciśnięciu przycisku licytuj wyskakiwało do strony głównej a na innych licytacja można przejść dalej.

oznacz moderatorów