anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błednie wyświetlana stona

MAMY ROZWIĄZANIE!
kowallek
#8 Zapaleniec#

Witam,

Mam problem z wyświetlaniem ofert. Strona allegro rozsypuje się ( klawisze chaotycznie wy rozrzucane po stronie) coś w stylu awaryjnym. mam nowy laptop przeglądarka chrome, na Explorerze tez tak samo. Po zresetowaniu przeglądarki i usunięciu ciasteczek jeszcze gorzej. nie da się potwierdzić polityki prywatności. Czy ktoś wie jak rozwiązać problem. System zaktualizowany Windows 10 Enterprise

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kowallek prześlij proszę zrzut ekranu z widocznym całym oknem przeglądarki (razem z adresem strony internetowej i oraz godziną i datą), na którym ten problem będzie widoczny.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kowallek
#8 Zapaleniec#

kowallek_1-1678887916486.png

 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kowallek dziękuję za zrzut, była na nim widoczny Twój adres e-mail, więc go nie zatwierdziłam, ale ten problem wskazuje na to, że to problem z Twoim systemem. 
Czy taka sama sytuacja jest z innymi stronami? Czy masz aktualną przeglądarkę?
Czy gdy przechodzisz przez link: https://allegro.pl/ to czy też strona się "rozłazi"? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kowallek
#8 Zapaleniec#

Przeglądarka aktualna na innej przeglądarce również jest problem. Czasami strona głowna też się rozłazi ale nie zawsze. Czasami wyszukiwane produkty wyswietlą się prawidłowo ale nie jest to regółą. koszyk zakupów też czasami jest ok a czasami tak jak na zdj. Przeglądarka aktualna. Inne strony casto, ali, lero. działają bez problemu. Szukam rozwiazania bo jest to strasznie denerwujące gdy się nie da wyszukać.Problem zmienia się 

oznacz moderatorów
kowallek
#8 Zapaleniec#

kowallek_0-1678893915132.png

 

tutaj jest ok z za sekunde juz nie 

kowallek_1-1678893991300.png

 

 

oznacz moderatorów
kowallek
#8 Zapaleniec#

Problem po stronie Allegro - sam się rozwiązał 

oznacz moderatorów