anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Black Weeks 13-30 listopada - tak długiej akcji promocyjnej jeszcze nie było!

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Patrz Bożenko, jeszcze tylko koniec wakacji, Zaduszki, Black Week w Allegro i znowu choinkę będzie trzeba ubierać… - niejedna Grażynka czy Janusz westchną żartobliwie. Ale w tym roku wyczekiwana kampania promocyjna w Allegro potrwa ponad dwa tygodnie, bo dla niektórych już się zaczęła... 

Shaker - wytrząśnij okazje

Jeśli korzystacie z Allegro Smart!, szansę na upolowanie produktów w promocyjnej cenie macie już od 6 listopada. Wystarczy, że użyjecie dostępnego w aplikacji mobilnej shakera.

nat_not_1-1699447141625.png

 

Potrząśnijcie raz telefonem i złapcie okazję! Od 6 do 27 listopada codziennie w godzinach 8:00, 11:00, 14:00, 17:00 i 20:00 opublikujemy nową ofertę. Każdego dnia jedna z nich będzie w cenie promocyjnej 1 zł. Wystarczy, że potrząśniecie telefonem, a okazja będzie Wasza.

13 listopada ruszamy z Black Weeks pełną parą

13-30 listopada 2023 to dwa tygodnie pełne zakupowych okazji. Na stronie kampanii zegar odmierza czas do rozpoczęcia wielkiego święta zakupów. Warto już teraz włączyć powiadomienia o Black Weeks, żeby nie przegapić najkorzystniejszych ofert. Kiedy kampania ruszy, najlepsze okazje będziemy prezentować 24 godziny przed możliwością zakupu. 

Słychać dzwoneczki mikołajowych sań? Szykujcie się na prezenty!

Dobrze wykorzystać Black Weeks jako szansę na kompletowanie gwiazdkowych prezentów w korzystnych cenach. Na pewno klocki LEGO, elegancka biżuteria czy tablet ucieszą Waszych najbliższych. Pamiętajcie też o sobie. Markowa torebka? Nowe buty do biegania? A może czas zmienić słuchawki? Jak co roku zaskoczymy Was bogatą ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Codziennie nowe oferty z darmową dostawą Smart! i zniżkami do 50%. Na pewno się nie zawiedziecie!

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0