anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta bez powodu

hipek8
#8 Zapaleniec#

Konto zostało zablokowane bez powodu bo oczywiście allegro nie ma obowiązku informowania o powodzie blokady danego konta tylko blokują i jest spoko.

Oczywiście na koncie widnieje informacja Blokada konta.jpg

Tylko jakoś dziwne, że na moje wiadomości odpowiedzi nie otrzymałem do dziś a pisze do nich dziennie od tygodnia. Wiec się pytam do jasnej **** JAK MAM SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ ?.

Robicie sobie z ludzi co chcecie i czujecie się bez karni.

oznacz moderatorów
55 ODPOWIEDZI 55

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, no widzisz, ja też nie😂 Jeszcze mnie tak nie poniosło.

oznacz moderatorów

hipek8
#8 Zapaleniec#

Nie widzicie prób kontaktu z wami ? Hmmm... Ciekawe.

To proszę mi podać e-mail do kontaktu z wami tu na forum tak aby nie było wątpliwości, bo na waszą wiadomość odpowiadałem dwukrotnie.

oznacz moderatorów

hipek8
#8 Zapaleniec#

Dodatkowo ostatnią wiadomość  w zgłoszeniu (nr. 10566944) dotyczącym blokady wysłaliście do mnie dnia 28 Lipca br. a nie  01.08.2020 r.

 

oznacz moderatorów

hipek8
#8 Zapaleniec#

Nadal BRAK odpowiedzi z waszej strony mimo tego, że wiadomość przez formularz oraz mailowo wysłałem dwukrotnie.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@hipek8 w takim razie masz problem z pocztą, ja widzę wiadomość np. z 6 sierpnia, na która również nie odpowiedziałeś:

Dzień dobry,

dziękuję za kontakt.

Chętnie pomogę Panu w wyjaśnieniu tej kwestii. Bardzo proszę jednak o kontakt z nami po zalogowaniu do swojego konta Allegro, poprzez ten formularz:

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

W nowym zgłoszeniu proszę powołać się na numer sprawy 10681637

Dodam, że takie procedury stosujemy ze względów bezpieczeństwa danych osobowych. Chcemy mieć pewność, że udzielamy informacji właścicielowi konta.

 

Tutaj przyczyna blokady z 20 lipca:

Dzień dobry.

Blokada jest wynikiem ograniczeń nałożonych na powiązane konto [...] Do jej usunięcia konieczne jest wyjaśnienie sytuacji na wskazanym koncie. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

hipek8
#8 Zapaleniec#

Nie ja mam problem z pocztą, tylko wy macie problem z odpowiedzią bo screeny z poczty mogę przesłać bez problemu i będzie tam ciągłość korespondencji, żeby zaraz nie było że coś usuwam.

oznacz moderatorów

hipek8
#8 Zapaleniec#

Pytam się po raz kolejny, dlaczego nie ma z waszej strony odpowiedzi ?.

Wysłałem kojony e-mail z zapytaniem o blokadę konta i proszę nie zasłaniać się wypowiedzią typu

"Blokada jest wynikiem ograniczeń nałożonych na powiązane konto [...] Do jej usunięcia konieczne jest wyjaśnienie sytuacji na wskazanym koncie. "

Ponieważ blokada ta nie ma nic wspólnego z moim kontem ale z wami są problemy takie jak ogląda się w dokumencie "Państwo w Państwie".

Jesteście nie poważni, blokujecie konta niewinnych osób robicie to specjalnie i twierdzicie, że to jest zgodne z prawem.

oznacz moderatorów

hipek8
#8 Zapaleniec#

Wiadomość którą przed chwilą do was wysłałem za pośrednictwem "Kontakt Allegro" żeby nie było, że źle wiadomości wysyłam!.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@hipek8 Otrzymałeś już odpowiedź na tę wiadomość:

"Informację na temat zablokowania Pana konta przekazaliśmy w sprawie 10566944".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

hipek8
#8 Zapaleniec#

Nie otrzymałem ponieważ napisaliście do mnie dwie wiadomości o takim samym znaczeniu a ja na obie odpowiedziałem i do dnia dzisiejszego brak jakiego kol wiek kontaktu e-mail z waszej strony.

Kpicie sobie z ludzi ? naprawdę z wami trzeba przez sąd załatwiać tak błahe sprawy jak wasza pomyłka ?.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hipek8 Tak jak już pisała tutaj @cloudcloud, 6 sierpnia otrzymałeś od nas wiadomość z następującą informacją: "Podstawą nałożenia blokady na Pańskie konto są art. 2.11, 2.13 oraz 8.7 Regulaminu Allegro. Zachęcam do ponownego kontaktu, gdy blokady na innych używanych przez Pana kontach zostaną wyjaśnione."  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

hipek8
#8 Zapaleniec#

Oczywiście odpowiedź została do was wysłana oraz ustosunkowana konkretnymi artykułami regulaminu.

Czekam na odpowiedź z waszej strony, w razie gdyście znowu "odpowiedzieli" a ja nie otrzymał bym wiadomości z "nieznanych przyczyn" mam zrobione zrzuty ekranu tego co wysyłam oraz obecnego stanu skrzynki odbiorczej.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No i tak w lewo ,prawo a efektu nie ma.

oznacz moderatorów

hipek8
#8 Zapaleniec#

Oczywiście, że nie ma efektu bo allegro unika odpowiedzi oraz ustosunkowania się do moich wiadomości które są  konkretnie wytłumaczone i poparte ich własnym regulaminem.

Allegro gdzie odpowiedź na moją wiadomość ? czekam... Moderator "Ola", "Natalia", czekam na dalszą konwersacje w tej sprawie.

oznacz moderatorów

Client:97712857
#8 Zapaleniec#

Nie doczekasz się skoro ja wysłałam 7 formularzy fakt, że była noc ale jest już dzień i raczej się doczekam odpowiedzi od bota 

 

Jak dostaniesz zawieszenie/bana/permbana to już koniec wiem coś o tym bo właśnie wczoraj dostałam po tym jak sprzedający "nie dostał opłaconej licytacji" chodź mu wytłumaczyłam to ten zrobił zrzut ekranu a support mnie zbanował więc tak to jest jak cię zbanują to już koniec a jak ktoś z dwoich domowników ma allegro z tym samym ip chodź mają inne dane osobowe na stówę też zbanują konta bo te same IP przecież więc to oczywiste, będę musiała moją rodzinę ostrzec bo allegro ich wrobi w mój problem i wtedy powstanie wspólny problem,

a co ciekawostka dla każdego tutaj jak cię zawieszą to jak poprosisz o rezygnacje przez formularz kontaktowy to nagle ignorują twoją prośbę i tak wyobraźcie sobie, że mam konto zawieszone z smartem i będą mi w przyszły miesiąc i kolejny i tak do wygaśnięcia mojego konta bankowego będą mi podbierać te 11 zł co miesiąc zabierać to będzie już totalne chamstwo a ja już wiem, że tak się stanie oni wiedzą, że nie stać mnie na wytrączenie sprawy w sądzie bo prawnik kosztuję krocie

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:97712857, na Twoim koncie widzę dwie wiadomości mejlowe wysłane do nas w sprawie rezygnacji z Allegro Smart! - jedna wczoraj o 23:50, druga dziś o 3:48. Proszę Cię o cierpliwość - nasi doradcy z pewnością Ci odpowiedzą. Nikt nie "ignoruje" Twojej prośby.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów