anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta bez powodu

hipek8
#8 Zapaleniec#

Konto zostało zablokowane bez powodu bo oczywiście allegro nie ma obowiązku informowania o powodzie blokady danego konta tylko blokują i jest spoko.

Oczywiście na koncie widnieje informacja Blokada konta.jpg

Tylko jakoś dziwne, że na moje wiadomości odpowiedzi nie otrzymałem do dziś a pisze do nich dziennie od tygodnia. Wiec się pytam do jasnej **** JAK MAM SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ ?.

Robicie sobie z ludzi co chcecie i czujecie się bez karni.

oznacz moderatorów
55 ODPOWIEDZI 55

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hipek8 Ostatnią wiadomość w zgłoszeniu (nr. 10566944) dotyczącym blokady wysłaliśmy do Ciebie 01.08.2020 r. i od tego dnia nie widzę żadnych, innych prób kontaktu w tej sprawie. 

@glenmoranghie Nawet gdybym posiadała całą wiedzę dotyczącą działań i metod, które stosuje Dział Bezpieczeństwa, nie mogę tutaj przekazywać szerszych informacji dotyczących powiązań kont. Z jednej prostej przyczyny, ponieważ gdybym to zrobiła, nieuczciwi użytkownicy bez kłopotu wiedzieliby jak omijać nasze procedury i zabezpieczenia w przyszłości.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

glenmoranghie
#13 Ambasador#

@_HolaOla_ wcale mi nie chodzi o to żebyś jakieś tajemnice ujawniała, ale skoro blokujecie użytkownikom konta, to użytkownicy mają prawo wiedzieć jakimi kryteriami się kierujecie i czego mogą się spodziewać. Tymczasem wy robicie z tego wielką tajemnicę, a groźba zablokowania konta wisi nad każdym użytkownikiem jak miecz Damoklesa. Użytkownicy mają uzasadnione powody żeby się w takiej sytuacji czuć niekomfortowo. Prawdę mówiąc z obserwacji waszych poczynań wynika że pozwalacie sobie na coraz więcej i coraz bardziej przestajecie się liczyć z użytkownikami. W końcu przekroczycie granicę, a to się skończy masowym odpływem użytkowników. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, hm, teraz poczułam się zaniepokojona, ponieważ prowadzimy dość szeroką działalność, nie tylko na Allegro. Jednym z naszych klientów jest firma, której pomagaliśmy w założeniu konta na Allegro i rozpoczęciu sprzedaży. Czy jeżeli klient narozrabia i zablokujecie mu konto to czy nasze konta firmowe podpadają pod odpowiedzialność zbiorową i zostaną zablokowane z powodu powiązań.🙂

 

 

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Nie odpowiem jednoznacznie tak lub nie, bo każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie, a w przykładzie, który podałaś jest przynajmniej kilka punktów, które bardzo ogólnie przedstawiają sytuację. Generalnie jeśli chodzi o konta firmowe dozwolone jest udostępnienie takiego konta osobie należycie umocowanej przez właściciela do działania w jego imieniu, czyli po prostu pracownikowi firmy. 

To co mogę Ci polecić to ten artykuł dotyczący niedozwolonego udostępniania konta i informacje w nim zawarte, szczególnie ten fragment: "Właściciel konta na Allegro ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie działania podejmowane za pośrednictwem tego konta, dlatego powinien zachować w tajemnicy hasło dostępowe. Jeśli świadomie lub wskutek niedostatecznej ostrożności pozwoli on innej osobie uzyskać dostęp do swojego konta, osoba ta może swoimi działaniami naruszyć prawo lub Regulamin Allegro. Konsekwencje takiej sytuacji ponosi właściciel konta." 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, dziękuję za odpowiedź. Dodam tylko, że nie zajmujemy się sprzedażą z tego konta, to robi właściciel konta. Nasza rola polegała tylko na stworzeniu konta i pomocy w rozpoczęciu sprzedaży. 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Z całą pewnością, jeśli właściel tego konta nie będzie "rozrabiał", Ty nie będziesz miała problemów z tego tytułu wink

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, no to mnie teraz nastraszyłaś, bo jak narozrabia, to nic tylko się pakować. 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte W takim razie przepraszam, ale moja intencja była zupełnie przeciwna. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, mimo wszystko dziękuję, będę żyła nadzieją, że nie narozrabia.🥺

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Jakieś podejrzane konta, wcześniej pisałaś coś o internetach z kilku źródeł - tajne służby allegro na pewno już Tobą się interesują, więc lepiej zawczasu nastaw włącznik w ekspresie do kawy na mniej więcej 5:50 rano😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, dobra i przydatna rada. Szczoteczka do zębów już spakowana.😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Saperka, pamiętaj o saperce. Albo chociaż łyżce, co by podkop zrobić. Andy'emu Dufresne się udało, to i Tobie się uda😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, zbędne obciążenie, hybryda na paznokciach też sobie nieźle poradzi😜

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Hybryda na paznokciach powinna być uznawana za niebezpieczne narzędzie😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, normalnie można się okopać bez uszczerbku na zdrowiu.😉

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Niestety oczy też można wydłubać😛

PS Chciałbym zobaczyć, jak okopujesz się hybrydami na poligonie w wyznaczonym przez plutonowego miejscu😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, oczy to i bez hybrydy można wydłubać🤣

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Można, ale takie szpony znacznie ułatwiają to zadanie😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, co ty możesz wiedzieć o pazurach? Miałeś kiedyś porządne pazury? W kwiatki albo papużki.😂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Na szczęście nie😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów