anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
#8 Zapaleniec#

Konto zostało zablokowane bez powodu bo oczywiście allegro nie ma obowiązku informowania o powodzie blokady danego konta tylko blokują i jest spoko.

Oczywiście na koncie widnieje informacja  Blokada konta.jpg

Tylko jakoś dziwne, że na moje wiadomości odpowiedzi nie otrzymałem do dziś a pisze do nich dziennie od tygodnia. Wiec się pytam do jasnej **** JAK MAM SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ ?.

Robicie sobie z ludzi co chcecie i czujecie się bez karni.

Highlighted

Blokada konta bez powodu

#12 Orędownik#

@Knowhere, no widzisz, ja też nie😂 Jeszcze mnie tak nie poniosło.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

#8 Zapaleniec#

Nie widzicie prób kontaktu z wami ? Hmmm... Ciekawe.

To proszę mi podać e-mail do kontaktu z wami tu na forum tak aby nie było wątpliwości, bo na waszą wiadomość odpowiadałem dwukrotnie.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

#8 Zapaleniec#

Dodatkowo ostatnią wiadomość  w zgłoszeniu (nr. 10566944) dotyczącym blokady wysłaliście do mnie dnia 28 Lipca br. a nie  01.08.2020 r.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

#8 Zapaleniec#

Nadal BRAK odpowiedzi z waszej strony mimo tego, że wiadomość przez formularz oraz mailowo wysłałem dwukrotnie.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

Moderator
Moderator

@hipek8 w takim razie masz problem z pocztą, ja widzę wiadomość np. z 6 sierpnia, na która również nie odpowiedziałeś:

Dzień dobry,

dziękuję za kontakt.

Chętnie pomogę Panu w wyjaśnieniu tej kwestii. Bardzo proszę jednak o kontakt z nami po zalogowaniu do swojego konta Allegro, poprzez ten formularz:

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

W nowym zgłoszeniu proszę powołać się na numer sprawy 10681637

Dodam, że takie procedury stosujemy ze względów bezpieczeństwa danych osobowych. Chcemy mieć pewność, że udzielamy informacji właścicielowi konta.

Tutaj przyczyna blokady z 20 lipca:

Dzień dobry.

Blokada jest wynikiem ograniczeń nałożonych na powiązane konto [...] Do jej usunięcia konieczne jest wyjaśnienie sytuacji na wskazanym koncie. 

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Klaudia
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

#8 Zapaleniec#

Nie ja mam problem z pocztą, tylko wy macie problem z odpowiedzią bo screeny z poczty mogę przesłać bez problemu i będzie tam ciągłość korespondencji, żeby zaraz nie było że coś usuwam.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

#8 Zapaleniec#

Pytam się po raz kolejny, dlaczego nie ma z waszej strony odpowiedzi ?.

Wysłałem kojony e-mail z zapytaniem o blokadę konta i proszę nie zasłaniać się wypowiedzią typu

"Blokada jest wynikiem ograniczeń nałożonych na powiązane konto [...] Do jej usunięcia konieczne jest wyjaśnienie sytuacji na wskazanym koncie. "

Ponieważ blokada ta nie ma nic wspólnego z moim kontem ale z wami są problemy takie jak ogląda się w dokumencie "Państwo w Państwie".

Jesteście nie poważni, blokujecie konta niewinnych osób robicie to specjalnie i twierdzicie, że to jest zgodne z prawem.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

#8 Zapaleniec#

Wiadomość którą przed chwilą do was wysłałem za pośrednictwem "Kontakt Allegro" żeby nie było, że źle wiadomości wysyłam!.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

Moderator
Moderator

@hipek8 Otrzymałeś już odpowiedź na tę wiadomość:

"Informację na temat zablokowania Pana konta przekazaliśmy w sprawie 10566944".

Natalia
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

#8 Zapaleniec#

Nie otrzymałem ponieważ napisaliście do mnie dwie wiadomości o takim samym znaczeniu a ja na obie odpowiedziałem i do dnia dzisiejszego brak jakiego kol wiek kontaktu e-mail z waszej strony.

Kpicie sobie z ludzi ? naprawdę z wami trzeba przez sąd załatwiać tak błahe sprawy jak wasza pomyłka ?.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

Moderator
Moderator

@hipek8 Tak jak już pisała tutaj @cloudcloud, 6 sierpnia otrzymałeś od nas wiadomość z następującą informacją: "Podstawą nałożenia blokady na Pańskie konto są art. 2.11, 2.13 oraz 8.7 Regulaminu Allegro. Zachęcam do ponownego kontaktu, gdy blokady na innych używanych przez Pana kontach zostaną wyjaśnione."  

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

#8 Zapaleniec#

Oczywiście odpowiedź została do was wysłana oraz ustosunkowana konkretnymi artykułami regulaminu.

Czekam na odpowiedź z waszej strony, w razie gdyście znowu "odpowiedzieli" a ja nie otrzymał bym wiadomości z "nieznanych przyczyn" mam zrobione zrzuty ekranu tego co wysyłam oraz obecnego stanu skrzynki odbiorczej.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

#21 Demiurg#

No i tak w lewo ,prawo a efektu nie ma.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Blokada konta bez powodu

#8 Zapaleniec#

Oczywiście, że nie ma efektu bo allegro unika odpowiedzi oraz ustosunkowania się do moich wiadomości które są  konkretnie wytłumaczone i poparte ich własnym regulaminem.

Allegro gdzie odpowiedź na moją wiadomość ? czekam... Moderator "Ola", "Natalia", czekam na dalszą konwersacje w tej sprawie.

Odpowiedz
Ładowanie...