anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta poprzez powiązanie go z innym kontem

JPtech
#2 Obserwator#

Allegro powiązało moje konta z innym kontem. Znam właściciela tego konta bo to moja mama. Jedno i drugie konto jest firmowe, zarejestrowane na osobne spółki. Na każdym z tych kont sprzedawany jest inny towar, co więcej na koncie firmowym mojej mamy nie było sprzedaży od paru miesięcy. Drugie z moich kont, allegro powiązało z moim prywatnym kontem, na którym nic nie sprzedaje i co więcej od długiego czasu nic nie kupiłem. 
Wszystko rozumiem, złamanie regulaminu, powiązanie kont itd., ale od tygodnie nie dostaje żadnych konkretnych informacji, poza suchymi frazesami pracowników allegro w stylu: "sankcje na danym koncie proszę wyjaśnić z poziomu poszczególnych kont" i tak od tygodnia. Zero konkretów. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

A w którym miejscu napisane że nie można mieć więcej kont w rodzinie albo samemu, a tu nikt Ci nie pomoże moderacja nabrała wody w usta(mają zakaz) i tylko z działem bezpieczeństwa, a oni mają czas.

oznacz moderatorów

JPtech
#2 Obserwator#

Kont zarejestrowanych na jedną spółkę możesz mieć ile chcesz. Najgorsze jest to, że powiązują konta allegro, tej samej rodziny, zarejestrowane na różne spółki i nie potrafią konkretnie odpowiedzieć co zrobić żeby tą sytuację wyjaśnić. Od tygodnia wymieniłem z Nimi dziesiątki maili. zero konkretów. Gdyby przynajmniej powiedzieli co trzeba zrobić, byłoby cudownie. Sami nie wiedzą czego chcą. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czytając wpisy tu na forum to blokują i nie wiedzą dlaczego.😎

oznacz moderatorów

JPtech
#2 Obserwator#

Pranoja, ale jak masz monopol to możesz robić co chcesz

oznacz moderatorów