anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada na koncie

annaoliwka2006
#7 Wielbiciel#

Witam, proszę mi powiedzieć czy miał ktoś tak że nie może kupić nic przez allegro pay, ponieważ jest blokada na koncie allegro, nie jestem sprzedającą tylko kupuję, a wyskakuje mi że muszę uregulować zaległość za sprzedaż, na allegro pay też nie mam zadłużenia, od rana ma się ktoś że mną skontaktować z zespołu allegro i do tej pory nikt się nie odezwal, może miał ktoś też taki problem i powie mi co i jak dalej, pozdro

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@annaoliwka2006 Blokada jest związana z zaległością w opłatach na koncie powiązanym z Twoim. Wyjaśnienie sytuacji na nim jest konieczne, żeby problem został usunięty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

annaoliwka2006
#7 Wielbiciel#

Już napisałam do państwa maila, że nigdy nic nie sprzedawalam, nawet nie mam na koncie żadnych sprzedaży, więc jakim cudem ktoś miał by być powiązany z moim kontem, z maila też tylko ja korzystam, proszę wysłać dowody że ktoś coś sprzedawał z mojego konta, bo dla mnie to są jakies dziwne historie

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Historie są dziwne co nie zmienia faktu że powiązanie jest. Może kupowałaś buty co inny allegrowicz w tym samym rozmiarze? Kto to wie.

oznacz moderatorów

excessively-frug
#12 Orędownik#

A nie korzystasz z allegro na nowo kupionym sprzęcie używanym (smartfon, tablet, komputer)? 

Może komuś kto sprzedaje na Allegro, udostępniała swoj wi-fi?

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

annaoliwka2006
#7 Wielbiciel#

Nikt nie korzysta z mojego wi-fi, tylko córka 14 lat ona nic nie sprzedaję na allegro😅 , korzystam tylko z telefonu, nowy kupiony 2 lata temu w sklepie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@annaoliwka2006 może ktoś się logował na Twoim urządzeniu, może w pracy pracowałaś lub logowałaś się dla kogoś kto ma dług ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

annaoliwka2006
#7 Wielbiciel#

Nie ,nikt nigdy nie logowal się na moim telefonie, ani na moim koncie, sprawa już wyjaśniona, zaszła pomyłka, blokada ściągnięta, pozdrawiam

oznacz moderatorów