anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BRAK AKCEPTACJI WNIOSKU RATALNEGO

Client:69591462
#7 Wielbiciel#

Nie otrzymałam od Państwa wiadomości odnośnie akceptacji umowy wniosku ratalnego, mimo, że bank mi ją przyznał i nie mogę dokonać dalszych transakcji. Pilnie proszę o kontakt.[edycja]. Z poważaniem [edycja]

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

konto zamknięte
Nie dotyczy
  • wyedytuj numer telefonu, bo go upubliczniasz 🙂
  • wyedytuj imię i nazwisko, bo je upubliczniasz 🙂
  • i nie Państwo. to nie urząd 😄
  • @_HolaOla_pomoże 😄
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

myślałem, że dzisiaj tylko szczecinianka siedzi 😮
<macha do @nat_not> 👋

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:69591462 Co rozumiesz przez "akceptację umowy wniosku ratalnego"? To były raty PayU, czy raty Od.nowa? Napisz dokładnie, o co Ci chodzi, a najlepiej zapytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów

Client:69591462
#7 Wielbiciel#

Chodzi o to, że allego powinno wysłać wiadomość, o zaakceptowaniu umowy kredyty i dokończeniu zakupów na raty. Bank przysłał mi taką informację, bym mogła ten wniosek zaakceptować i kupić na raty, to co zamierzałam. Problem w tym, że allego żadnej wiadomości mi nie wysłało, mimo, iż czytałam w "POMOC ALLEGO" że powinni to zrobić wciągu kilku minut. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:69591462
#7 Wielbiciel#

Owszem. Bank już potwierdził moje dane itd. Natomiast allegro powinno wysłać mi informację, jak uruchomić limit odnawialny, a tego nie przysłali, mimo że powinni wciągu kilku minut to zrobić. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:69591462 Czy wykonałaś przelew weryfikacyjny na 1 zł i otrzymałaś potwierdzenie o pozytywnej weryfikacji Twojej tożsamości?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:69591462
#7 Wielbiciel#

Tak. Wysłałam bankowi 1 zł. I cisza ze strony allego.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:69591462 Musisz poczekać na weryfikację tożsamości. Dopiero, gdy przebiegnie ona pomyślnie, zakup zostanie zatwierdzony.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:69591462
#7 Wielbiciel#

Wniosek o limit odnawialny Allegro - akceptacja wniosku o numerze, bla bla... To mi przysłali i powinni jeszcze przysłać informację, jak uruchomić limit odnawialny, czego nie zrobili. Moja tożsamość jest już chyba potwierdzona. Tak to rozumiem.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:69591462 Nie. Płatność ratalna w naszym systemie jest wciąż rozpoczęta. Nie otrzymaliśmy potwierdzenia z banku, że limit faktycznie został uruchomiony, dlatego poczekaj na informację o potwierdzeniu weryfikacji tożsamości, która odbywa się poprzez przelew.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów