anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak faktury od sprzedawcy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Epcia34
#7 Wielbiciel#

Na początku listopada kupiłam plecak w sklepie StrongShop21, za który do tej pory nie dostałam faktury, mimo upominania się. Ponadto cena na fakturze była sporo niższa niż ta, którą faktycznie zapłaciłam. Sklep wyjaśnił, że cena, za którą zakupiłam plecak obejmuje koszty, które ponosi sklep, czyli opłaty Allegro, koszty podatkowe itd. Z racji tego, iż plecak był wysyłany z hurtowni, z którą sklep współpracuje, to oni wystawili fakturę, a sklep wystawia oddzielną. Miałam ją dostać 26 listopada, a nie mam jej do tej pory. Dziękuję za pomoc.

 
 

 

 

 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Nie dostałaś faktury a widzisz jaka jest na niej cena?

mimo wszytsko kwestie faktur omawiaj ze sprzedawcą 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Epcia34 powinnaś wyjaśniać to ze sprzedającym, w razie trudności, możesz założyć dyskusję, a w niej poprosić o nasza pomoc. Taka opcja pojawi się po 24h od otwarcia dyskusji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak nie może być Fv musi opiewać na tyle za ile kupiłeś i zapłaciłeś za plecak podany w ofercie, załóż dyskusję inaczej tego nie wyjaśnisz: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Epcia34   To jest wszystko na opak.  Skoro fakturę już dostałaś nie możesz domagać się drugiej faktury.  Ewentualnie sprzedający  może wystawić fakturę za pośrednictwo w sprzedaży ale pozostaje wątpliwość czy sprzedający  pośredniczy skoro nawet  faktury wystawić nie potrafi. Pośredniczy Allegro.

Skoro zakładasz dyskusję to nie zgłaszaj problemu braku faktury bo ją już masz lecz zgłoś problem niezgodności zapłaty z kwotą na fakturze.  Masz prawo domagać się zwrotu nadpłaty.

ps. faktura którą masz powinna być wystawiona dla sprzedającego a nie dla ciebie, natomiast sprzedający powinien wystawić swoją fakturę.  Skoro zrzekł się z takiego prawa to znaczy że nie chce od ciebie pieniędzy. Podziękuj, niech zwróci różnicę.

oznacz moderatorów