anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak informacji na temat rat odnawialnych

MgnPL
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem przedmiot przy użyciu rat odnawialnych. Z tego co wyczytałem, bank powinien się ze mną skontaktować mailowo w sprawie spłaty. Nie dostałem jednak żadnej informacji od 12 października. 

Pilnie potrzebuję informacji co zrobić w tej kwestii, gdzie uzyskać dane do spłaty (nie mam pojęcia nawet który to bank).

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@MgnPL pierwszy zakup czy kolejny ?

Potwierdzenie zakupu na Raty Od.nowa otrzymasz na swój adres e-mail. Wysokość miesięcznej spłaty, termin spłaty oraz numer rachunku do spłaty bank prześle Ci co miesiąc w SMS-em. Znajdziesz je również w Zestawieniu transakcji, które w każdym okresie rozliczeniowym - najpóźniej na 15 dni przed terminem płatności - będzie przesyłał Ci bank.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MgnPL
#7 Wielbiciel#

Pierwszy. Faktycznie znalazłem SMSa, którego otrzymałem z BNP 12 października (moment zakupienia towaru na allegro).

Mam w nim podaną kwotę i hasło. Nie do końca wiem jednak co z tym zrobić. Czyżby tutaj w moim koncie na allegro, jeśli nie mam podanego loginu?

Odnośnie spłaty, rozumiem, że bank powinien wysłać mi kolejny SMS, gdy płatność będzie wymagana, czyli jeszcze nie? (właśnie mija półtorej miesiąca)

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MgnPL Sprawdź pocztę, także folder spam.

Jeśli nic nie masz, skontaktuj się z bankiem.

Bank BNP Paribas Bank Polska S.A. pomoże Ci w kwestiach dotyczących:

  • zmiany danych kontaktowych
  • spłaty rat tj. aktualna kwota do spłaty, numer rachunku do spłaty, wakacje kredytowe
  • dostępów do dokumentów kredytowych
  • odstąpienia od umowy lub zamknięciu limitu

Z bankiem skontaktujesz się na jeden z poniższych sposobów:

  • poprzez System Bankowości Internetowej
  • przez Centrum Telefonicznej Obsługi Klienta banku pod numerem 48 503 221 521.
  • możesz również przyjść do placówki banku - listę placówek znajdziesz tutaj.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-najczesciej-zadawane-pytania-LvPnlz...

oznacz moderatorów

MgnPL
#7 Wielbiciel#

Na poczcie nie mam kompletnie nic. Znalazłem za to SMS jak napisałem w odpowiedzi wyżej.

Chyba będę musiał do nich dzwonić.

oznacz moderatorów