anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kodu do odebrania paczki, co mogę zrobić?

Client:40652906
#1 Nowicjusz#

Mam taki problem że dostałem informacje że paczka czeka na odbiór ale nie dostałem żadnego kodu by to odebrać ( paczkomat)

 

[edycja]

Paczkomat RZE01A, Przy Porcie Lotniczym Rzeszów - na terenie strefy pasażerskiej przy parkingu
Jasionka 942, 36-002 Rzeszów

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Skąd ta informacja, że paczka czeka? Sprawdź SMS i maila, kody przychodzą tu i tu.

Jeśli nigdzie nie masz kodu, nie obierzesz paczki i wróci ona do sprzedawcy. Kontaktuj się teraz z nim, aby interweniował w InPost, bo to on zlecał wysyłkę. Jeśli to nie pomoże, domagaj się od niego ponownej wysyłki na jego koszt. Za przesyłkę do czasu jej odbioru przez Ciebie odpowiada sprzedawca, z nim zawierałeś umowę zakupu i dostarczenia rzeczy. Jeśli nie masz możliwości odbioru, nie doszło do wydania rzeczy.

https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/prawa-ogolne/odpowiedzialnosc-sprzedawcy-za-przesylke/

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:40652906 Nie pisz tu swoich danych, tu nikt Ci nie da kodu ani nie rozwiąże tego problemu, skontaktuj się z sprzedawcą.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:40652906 Być może jest to spowodowane przerwą techniczną w inpoście.

"Nie będą wysyłane komunikaty SMS/e-mail do Klientów/Odbiorców, m.in. dotyczące kodów odbioru dla paczek, odebrania przesyłki itp. Wszystkie komunikaty zostaną wysłane po zakończeniu przerwy"
https://inpost.pl/aktualnosci-informacje-na-temat-przerwy-serwisowej-20-21022021

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

inpost potrafi uraczyć Kupującego takimi mailami

bez kodu, gdy np: w skrytce znajduje się wiecej przesyłek

lub masz zainstalowaną aplikację

sprawdź jaki numer podałeś do przesyłki - powinna to być krajowa komórka

 

oznacz moderatorów