anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kontaktu, brak zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:41589188
#7 Wielbiciel#

4 IV zamówiłam trzy opakowania herbaty. Gdy nie doszła, rozpoczęłam dyskusję. Allegro wezwło kupującego do odpowiedzi - cisza. Chciałam kontynuować dyskusję, ale okazało sie, ze zamówienia nie ma już na mojej liście, dyskusja także zniknęła. Nie mogę zatem złożyć reklamacji, bo nie mam nazwy sprzedającego, ani numeru transakcji. 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

A czy przypadkiem nie ma tego tu https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

Bo reszta odpowiedzi zależy gdzie był zakup bo są dwa serwisy i czy od firmy czy osoby prywatnej ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:41589188
#7 Wielbiciel#

Nie, w tym wypdku nie zapłaciłam, więc sprzedawca jest OK. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

> 4 IV zamówiłam trzy opakowania herbaty. Gdy nie doszła, rozpoczęłam dyskusję.

Nie rozumiem skoro nie zapłaciłaś to po co dyskusja i zadyma 😞

> w tym wypdku nie zapłaciłam,

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Mi też się wydawało, że zapłacone 🙂

oznacz moderatorów
Client:41589188
#7 Wielbiciel#

Bo chodzi o zupełnie inną transakcję.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Opisz wszystko, podaj datę zakupu, nazwę przedmiotu i poproś Allegro o pomoc przez formularz kontaktowy. Jeśli zakup został usunięty z zakładki, Allegro Ci go przywróci, albo otrzymasz dane sprzedawcy. Formularz jest tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

W ostateczności będziesz mogła skorzystać z Programu Ochrony Kupujących.

oznacz moderatorów
Client:41589188
#7 Wielbiciel#

Dzięki, już wysłałam

 

oznacz moderatorów
aleks852
#7 Wielbiciel#

Allegro lokalne, czy może mi ktoś wytłumaczyć, kto to stworzył i w jakim celu? 2 miesiące temu kipiłam kilka przedmiotów za które zapłaciłam, a ich nie otrzymałam. Kontakt ze sprzedającym-brak, ingerencja allegro nieskuteczna, a sprzedający dalej wystawiają przedmioty!?

oznacz moderatorów