anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kontaktu ze sprzedającym po zakupie

MAMY ROZWIĄZANIE!
zbyck
#8 Zapaleniec#

Jak w tytule: Kupione, zapłacone a nie dostarczone i 0 kontaktu ze sprzedającym, co mam zrobić.Przy wypełnianiu wniosku o rekompensatę -podaję numer, czy nazwę aukcji-nie idzie kliknąć Dalej.

Rozpocząłem Dyskusję Ze Sprzedającym-ale to może trwać i trwać...a 1300 zł poszło...

A tu dane ogłoszenia: 7989574144,[edycja],Wózek Anex Cross

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
pinsplash
#21 Demiurg#

@zbyck To nie ma kontaktu z kim : Kupującym czy Sprzedającym??

Kiedy kupione? Aukcja wystawiona jeszcze raz - ten sam wózek.... cosik tu śmierdzi...

Logowała się dzisiaj po 9 rano...

Dzwoniłeś?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
zbyck
#8 Zapaleniec#

Ja jestem Kupującym a nie ma kontaktu ze sprzedającym,dzisiaj nawet na kilkanaście minut pojawiła się z powrotem ta aukcja z tym wózkiem,telefonu nie było podanego.Jestem na Allegro już kilkanaście lat i nigdy nie miałem problemu jak coś kupowałem z płatnościami czy towarem...

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@zbyck W danych sprzedającego nie masz telefonu?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
zbyck
#8 Zapaleniec#

Najgorsze jest to że codziennie widzę że ta osoba się loguje na swoim koncie allegro,tj dziś o 9.16 nie odpowaiada na pytania kupującego...

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@zbyck Kiedy kupione? Minęło 7 dni? Otwieraj dyskusję jeżeli minęło

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
SprytnaOwca
#1 Nowicjusz#

Allegro szybko rozwiąże sprawę jeśli klient nie bedzie odpowiadał na dyskusje. 

oznacz moderatorów
zbyck
#8 Zapaleniec#

kupione 17 marca,dyskusje rozpocząłem,telefonu nie ma,tylko kontakt ze sprzedającym przez allegro.

oznacz moderatorów
zbyck
#8 Zapaleniec#

No i dzisiaj z powrotem jest w sprzedaży ten wózek...

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@zbyck Jak dostałeś dane o wygraniu aukcji - nie ma tam adresu/telefonu itp?

Nie minęło jeszcze 7 dni, dopiero po tym czasie Allegro coś zrobi, ale masz rację fakt że taki sam wózek jest ponownie wystawiony - sugeruje "wałek"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@zbyck W dyskusji sprzedawca ma 24 godziny na reakcję, w przeciwnym razie pomoże Ci pracownik Allegro. Wniosek o rekompensatę możesz wypełnić najwcześniej po 14 dniach od zakupu.

oznacz moderatorów
zbyck
#8 Zapaleniec#

To jutro jest 7 dzień...

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zbyck zatem dyskusja i działamy 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Ale jaki brzydki ten wózek. Cały czarny.

oznacz moderatorów
zbyck
#8 Zapaleniec#

,,tatlok" nic nie wnosisz do tematu,wystarczy że innym się podoba.

 

A wracając do tematu czy sprzedając coś na allegro rok temu możliwe jest żeby ogłoszenie dalej sobie wisiało na stronach allegro pomimo sprzedaży?

oznacz moderatorów
zbyck
#8 Zapaleniec#

Sprawa zakończona pozytywnie,pieniążki za wózek i przesyłkę zostały zwrócone przez Payu po otworzeniu Dyskusji ze Sprzedającym i właczeniu się Allegro do dyskusji.

Chcę tylko nadmienić że ogłoszenie pojawiło się automatycznie na portalu Allegro po roku czasu (moze i wcześniej też było) od sprzedaży tegoż wózka,albowiem nie było odchaczone "automatycznie ponów ogłoszenie".Pani ta rzadko wchodziła na swoje konto Allegro i nie zauwarzyła że odnowiło się jej ogłoszenie,gdzy już się zalogowała odczytała moje "Pytania do sprzedającego"(bo innego kontaktu na ogłoszeniu nie było) wtedy wymieniliśmy się kontaktami i porozumielismy się,zespół pomocy Allegro pomógł i zakończył to ogłoszenie a ja z powrotem dostałem zwrot zapłaty za towar.I to by było na tyle.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zbyck  cieszę się, że się udało 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
Bambuscool
#3 Debiutant#

kupiłem telefon Samsung S8 lecz minoł ponad tydzień i telefon dalej nie przyszedł a pieniądze były pobrane z konta dzwonię do właściciela i nie odbiera nie mam zaksięgowanej tej transakcji na moim allegro co robić

 

oznacz moderatorów
Bambuscool
#3 Debiutant#

to ten telefon nie mam kontaktu z właścicielem czy to jakiś przekręt?

oznacz moderatorów