anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak listy produktów w dowolnej kategorii????

MAMY ROZWIĄZANIE!
GKoss
#7 Wielbiciel#

Hej,

od mniej więcej dwóch? dni zauważyłem nietypowe działanie serwisu (może działo się to już wcześniej?). Po wejściu na dowolną kategorię przez sekundę wyświetla się lista produktów, a następnie znika. Przechodzenie do kolejnej strony (paginacja) także nie pokazuje produktów. Przełączenie widoku z listy na siatkę i vice versa zachowuje się podobnie. Sekunda... i oferty znikają.

Pokazują się jedynie sekcje: rekomendacji, jakichś dodatkowych propozycji, powiązanych kategorii i sekcja porad, do niczego nie potrzebna.

W ten sposób nie da się sensownie wybrać produktu do zakupu, skoro żadnego nie widać.
Czyściłem ciastka, localstorage (pokazała się kapcza), zalogowałem. To samo.
Na Downdetector widziałem, że były zgłaszane awarie, co najmniej kilkadziesiąt osób.

Nie wiem, czy jest to jakiś tymczasowy błąd całej aplikacji webowej, czy coś innego. Oczywiście formularz zgłoszeniowy nie pozwala na sensowne zapytanie Helpdesku....
Ktoś coś?


2024-09-06

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

@GKoss To nie błąd, teraz tak działa ich wyszukiwarka.

oznacz moderatorów
elaosela1
#2 Obserwator#

Mam to samo. Widać produkty po przełączeniu na widok galeryjny. Mam nadzieję że wróci stary widok.

oznacz moderatorów
GKoss
#7 Wielbiciel#

Znalazłem w ogłoszeniach, że od października będzie agregacja wyników. Mamy wrzesień. Więc albo już poszły wstępne wersje aplikacji z błędami, albo jakaś poprawka wywala system. Ładowanie strony głównej też trwa latami...
U mnie przez chwilę (jeden raz chyba) po zmianie widoku siatka produktów się utrzymywała, ale potem znowu znikło.
Najśmieszniejsze jest to, że po próbie wyszukania, zamiast produktów pokazuje się.... ankieta, czy jestem zadowolony z wyników. NIE. NIE JESTEM, bo nie widzę żadnych...
Monopolista, więc pewnie nie straci zbyt wielu klientów, po prostu większość przeczeka. Pytanie, co na to biznes. Czy sprzedawcy będą liczyć straty i występować o odszkodowanie...

A może to wina Pu-ti-na znowu???

oznacz moderatorów
Martita104
#7 Wielbiciel#

Hej mam ten sam problem zrobiłam dziś też zgłoszenie i czekam na odpowiedź, pierwszy raz z czym takim się spotykam 

oznacz moderatorów
elaosela1
#2 Obserwator#

U mnie pomogło odblokowanie reklam w AdBlocku.

oznacz moderatorów