anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości otwierania ofert w nowej karcie (Chrome na telefonie)

tomasz_st_wlkp
#8 Zapaleniec#

Witam, nie mogę otwierać ofert w nowej karcie/zakładce. Wyszukuję coś w telefonie przez Google Chrome, pojawia się lista ofert, chcę zrobić otwórz w nowej karcie i nie mogę - od razu otwiera mi się oferta, nie ma menu podręcznego. Problem jest tylko na Allegro, na Chromie. Coś przestawiłem niechcący,  Allegro czegoś nie obsługuje?

 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

hutt_jabba
#7 Wielbiciel#

Ale po co sprawdzać na komputerze, skoro cały temat jest o problemie w wersji na przeglądarki mobilne?

Na komputerze działa wszystko normalnie. Na smartfonie (u mnie Firefox) nie można otworzyć nowej karty z ofertą, przez co przeglądanie jest równie bezsensowne, jak w aplikacji.

I albo jest to duże niedopatrzenie albo celowo taka funkcja została usunięta. Wszystkie inne linki na stronie (kategorie, profil, etc.) normalnie po przytrzymaniu palcem dają możliwość wyboru z wyskakującego menu kontekstowego. Tylko linki do ofert są traktowane jako tekst.

oznacz moderatorów

matigentelman
#7 Wielbiciel#

Allegro albo to zrobiło specjalnie albo nie testują swojego kodu automatycznie. Obie opcje źle świadczą o Allegro. 😕

Trzeba zablokować uruchamianie kodu JavaScript inline. Najprościej to zrobić przez jakiś Adblock. Po zakończeniu przeglądania allegro dobrze znów to włączyć. Dołączam screeny jak zablokować na moim mobilnym Mozilla FF.

IMG_20231103_132557.jpg

IMG_20231103_132535.jpg

IMG_20231103_131700.jpg

IMG_20231103_131740.jpg

Screenshot_2023-11-03-13-11-12-91_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg

oznacz moderatorów

kiczaty
#7 Wielbiciel#

Niestety nie ma screenów

oznacz moderatorów

matigentelman
#7 Wielbiciel#

wybierz dodatkiwybierz dodatki

 

wybierz Adblockwybierz Adblock

 

zablokuj inline JSzablokuj inline JS

 

oznacz moderatorów

matigentelman
#7 Wielbiciel#

zapisz i odświeżzapisz i odświeżdziała otwarcie nowej kartydziała otwarcie nowej karty

oznacz moderatorów

dwojtas
#8 Zapaleniec#

Droga Moderatorko, czytała Pani, ze problemem jest właśnie otwieranie w telefonie?

Kilka odpowiedzi, w zaparte "u nas działa bo my sprawdzamy tylko na PC i nie wiemy jak to sprawdzić na telefonie, zwłaszcza na Androidzie".

Może napiszcie wprost dlaczego celowo zostało to zrealizowane w ten sposób (wypychanie do aplikacji allegro), dodajcie to na głównej stronie pomocy i tam kierujcie ludzi, którzy zgłaszają ten problem.

Wtedy chociaż bedzie uczciwie.Bo dziś nie jest.

oznacz moderatorów

kiczaty
#7 Wielbiciel#

Dokonałem teraz testu na 5 przeglądarkach Firefox Chrome Opera Edge i Samsung Internet. Problem występuje tylko na Firefox. Dodam że kiedyś nie występował a sam Firefox ma problem tylko ze stroną Allegro. Zgłosiłem to już dawno programistom Firefox łącznie z nagranym ekranem i odpowiedzieli, że problem leży po stronie właściciela strony czyli Allegro

oznacz moderatorów