anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości otwierania ofert w nowej karcie (Chrome na telefonie)

tomasz_st_wlkp
#8 Zapaleniec#

Witam, nie mogę otwierać ofert w nowej karcie/zakładce. Wyszukuję coś w telefonie przez Google Chrome, pojawia się lista ofert, chcę zrobić otwórz w nowej karcie i nie mogę - od razu otwiera mi się oferta, nie ma menu podręcznego. Problem jest tylko na Allegro, na Chromie. Coś przestawiłem niechcący,  Allegro czegoś nie obsługuje?

 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tomasz_st_wlkp wyczyść proszę pamięć podręczną i pliki cookies oraz sprawdź, czy problem występuje także na innej przeglądarce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

tomasz_st_wlkp
#8 Zapaleniec#

Pliki i pamięć wyczyszczone. Na Firefoxie żadnych problemów. 

oznacz moderatorów

tomasz_st_wlkp
#8 Zapaleniec#

???

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tomasz_st_wlkp,jeślii chodzi o działanie Allegro na Chrome (android) to rzeczywiście jest taki błąd i pracujemy nad jego wyeliminowaniem. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

chrzunek86
#7 Wielbiciel#

Oferty na allegro również przestały się  otwierać w osobnych oknach/kartach w przeglądarce Opera wersja 67.1.3508.63168 na telefonie z Androidem.prosze poprawić ten błąd jest to bardzo uciążliwe.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@chrzunek86 Dzięki za sygnał, zgłosiłam tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

chrzunek86
#7 Wielbiciel#

Na dzień dzisiejszy w Przeglądarce Opera wszystko działa jak powinno.Mozna otwierać w nowych kartach każdą ofertę z osobna.Dzieki za naprawę 

oznacz moderatorów

kiczaty
#7 Wielbiciel#

Witam. Chciałbym zgłosić, że ten sam problem występuje obecne na przeglądarce Firefox (Android). Czyszczenie cache, danych aplikacji nawet ponowna instalacja nie pomaga. Na przeglądarce Samsunga i Operze problem ten nie występuje.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kiczaty Cześć, sprawdziłam to u siebie, ale na iOS i oferty otwierają się w nowej karcie bez problemów. Czy możesz nagrać mi, jak to u Ciebie wygląda? Podaj również wersję systemu Android 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kiczaty
#7 Wielbiciel#

Android 13 najnowsza wersja. Nagranego ekranu nie mogę tutaj dodać. Jedynie zdjęcia.

1000015354.jpg

1000015355.jpg

oznacz moderatorów

kiczaty
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kiczaty Prosiłabym Cię o przesłanie filmiku na adres spolecznosc@allegro.pl w e-mailu dodaj również link do bieżącego wątku. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kiczaty
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłem i problem występuje na ostatnich wersjach firefox nie tylko na moim ale.także na xiaomi i oppo. Po zainstalowaniu wersji firefox z maja 2023 strony bez problemu się otwierają w nowych kartach. Nie wiem czy problem leży po stronie Allegro czy Mozilli

oznacz moderatorów

kiczaty
#7 Wielbiciel#

Po 2 dniach pomimo braku aktualizacji z mojej strony przeglądarki Firefox problem znowu powrócił. Aktualizacja do jakiejkolwiek wersji nowszej nie pomaga. Wynika z tego że problem musi być po stronie allegro

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kiczaty Przykro mi, ale problem nie leży po naszej stronie, zwłaszcza że na innych przeglądarkach wszystko działa w porządku. W tej sytuacji sugeruję Ci kontakt ze wsparciem Firefox. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

dwojtas
#8 Zapaleniec#

Problem jest definitywnie po stronie Allegro, bo nie znajduję innego uzadadnienia dla faktu że pracując na Androidzie z najnowszymi Firefoxem i Chrome, tylko w Allegro nie dziala otwieranie produktów w nowej zakładce. Działa w Google, w Morele, w Empiku, w szeregu sklepów komputerowych - a nie działa w Allegro.

I ponieważ trzeba się starać by to zablokować, poczytuję to jako nieczystą grę Allegro by kierować użytkowników do Aplikacji mobilnej na siłę. A to mnie, i pewnie wielu innych zniechęca.

Nie działa.

oznacz moderatorów

kiczaty
#7 Wielbiciel#

Chciałem zaznaczyć że otwieranie stron w nowych kartach działało na starszych wersjach Firefox. Po moim poście o tym po 2 dniach cudownie przestało działać mimo że nie aktualizowałem Firefox. Dodam że wchodząc na stronę główną allegro mogę bez problemu otworzyć w nowej karcie ostatnio przeglądane ale wchodząc w poszczególne kategorie allegro już nie. Allegro to jedyna strona jak dotąd która sprawdziłem i nie działa otwieranie odnośników w nowych kartach.

oznacz moderatorów

Iven82
#2 Obserwator#

Dobry wieczór, problem jest również na Chrome. Nie otwierają się linki tylko jest opcja kopiuj, wyszukaj tak jak to umieszczono na zdjęciach powyżej

Pzdr

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Iven82 Czy sprawdzałeś również w innych przeglądarka? A co ważniejsze, na komputerze, a nie na telefonie? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów