anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości stosowania rat zero przy kilku przedmiotach od kilku sprzedawców

nigelfm
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Chciałem kupić trzy przedmioty razem poprzez płatność "raty zero", od różnych sprzedawców (przedmioty z kategorii elektronika o wartości 1100-1400 zł każdy). Każdy z tych przedmiotów miał taką opcję i przy każdym z tych przedmiotów oddzielnie taka możliwość pojawiała się we wniosku kredytowym. Przeczytałem, że taka możliwość jest dostępna przy zakupie kilku przedmiotów z odpowiednią opcją. Niestety, przy wspólnym zakupie albo jakiejś kombinacji dwóch przedmiotów taka możliwość we wniosku kredytowym znikała.

Wskutek tego zawarłem trzy umowy kredytowe (administratorzy, jeśli będą chętni, prześledzą moje zakupy), na każdy przedmiot oddzielnie. Strata czasu dziś i na przyszłość, przy płatności rat.

Mam sugestię, aby support nie działał tylko reaktywnie, ale przechodził (przeklikiwał) od czasu do czasu to, co zwykły użytkownik Allegro.

 

Pozdrawiam,

nigelfm

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

@nigelfm Pewnie opcja rat jest ale nie zgadzają się warunki np ilość rat albo od innego banku.

oznacz moderatorów