anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta bez przyczyny.

Luxury1987
#1 Nowicjusz#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_

 

Witam, zablokowaliście mi konto bez jakiejkolwiek informacji o przyczynie. Według informacji z regulaminu mam zgadywać co się stało więc tak:

Hasło zmieniłem, uzupełniłem DAC oraz dane osobowe na koncie, wylogowałem się z konta z wszystkich urządzeń, wyczyściłem koszyk, niestety zakupów nie mogę ocenić przez blokadę. Proszę o informację co Jeszce mam zrobić by konto zostało odblokowane. Swoją drogą wypadało by jednak KONKRETNIE poinformować o co Wam chodzi, żeby użytkownik nie musiał zgadywać. Pozdrawiam Rafał nick Luxury1987. 

Screenshot_20241015-141857.png

@_HolaOla_ 

 

Screenshot_20241015-142046.png

Screenshot_20241015-142031.png

Screenshot_20241015-141921.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Luxury1987
#1 Nowicjusz#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  Mógłbym prosić o odpowiedz na pytanie zamiast usuwać screenshoty z dowodami? 

oznacz moderatorów

Luxury1987
#1 Nowicjusz#

sprawdziłem, allegro pay też nie zalegam, najbliższe raty za 28 dni. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Luxury1987 Zrzuty zostały usunięte, ponieważ widoczne na nich były dane osobowe i kontaktowe. 

W sprawie przyczyn blokady konta napisz proszę tutaj. Odpowiedzą Ci osoby, które znają szczegóły.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Luxury1987
#1 Nowicjusz#

Dlatego wrzucałem screeny z mojej aktywności bo na emailu, przerzucili mnie tu bo ponoć szybciej Państwo odpisujecie. Ale widzę klasyczne przekazywanie pałeczki, zablokować było komu, winnych brak. Dobra to otworze jeszcze jeden wątek w podanym formularzu. Dziękuję. 

oznacz moderatorów