anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości uzupełnienia wymaganych pól przy dodawaniu karty kredytowej.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Deli0n
#8 Zapaleniec#

Jak w tytule. Spotkał się ktoś z tym?

Byłbym wdzięczny za każdą sugestię.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Wyczyść przeglądarkę i zacznij od nowa.

oznacz moderatorów
Deli0n
#8 Zapaleniec#

Niestety nie pomogło. Używam Brave. Czy jakieś ustawienia mogą blokować możliwość edycji tych pól? Może zablokowany jakiś adres IP?

 

Do Pani poniżej:

Co u licha ma dać zrzut ekranu? Jaki błąd? Nie wspominałem o błędzie. Gdyby takowy pojawił się to zawarłbym go w poście pierwszym. Zmiana przeglądarki to chyba nieco drastyczne rozwiązanie?

oznacz moderatorów
Deli0n
#8 Zapaleniec#

Problem rozwiązany. Opiszę dla potomnych.

Powodem było blokowanie adresów IP /\k/\mai Tech. Której uczestnictwo w moich operacjach finansowych uwazam za niepokojące przy okazji.

Dziekuję wszystkim za chęć pomocy.

EDYCJA: dodałem adresów IP

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Deli0n cieszę się, że udało się wyjaśnić problem, natomiast zrzut ekranu byłby pomocny, ponieważ nie widzę co się dzieje u Ciebie na ekranie, gdy próbujesz zapisać kartę.
Skoro występuje "Brak możliwości uzupełnienia wymaganych pól przy dodawaniu karty kredytowej" to jest to jakiś błąd i mając zrzut ekranu mogłabym się do tego odnieść 🙂 
Gdyby problem był spowodowany wtyczką w przeglądarce to jej zmiana by pomogła i byłaby to podpowiedź dla Ciebie co może go powodować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Deli0n
#8 Zapaleniec#

Pani Moniko. Z całym szacunkiem. Jestem nowy na Allegro ale nie w sprawach tele-info. Zrzut nie oddałby niczego. Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam serdecznie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Deli0n spróbuj skorzystać z innej przeglądarki. Jeśli to nie pomoże to prześlij proszę zrzut ekranu z widocznym błędem i pełnym ekranem (wraz z adresem strony oraz datą i godziną) na adres spolecznosc@allegro.pl, w wiadomości e-mail, podaj proszę link do tego wątku.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów