anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak możliwości wyboru żabki i brak możliwości wyboru konkretnego paczkomatu w karpaczu

MAMY ROZWIĄZANIE!
KubusPuchatek19
#9 Pomysłodawca#

od kilku dni allegro ulepszając coś popsuło

kiedyś były odrębne opcje dostawa do żabki i dostawa do paczkomatu, teraz wrzucono to do jednego worka i w sytuacji gdy teoretycznie sprzedawca udostępnia i żabkę i paczkomat, żabki są w ogóle nie widoczne i nie można wybrać dostawy do żabki mimo że sprzedawca udostępnił ją

co więcej, z Karpaczu widoczne są tylko 2 z 3 fizycznie istniejących paczkomatów (ul.Wielkopolska i ul.Skalna) ale najlepszy paczkomat w centrum miasta (ul. Konstytucji 3 maja) jest niewidoczny i nie można dokonać zakupu ze wskazaniem na ten konkretny paczkomat

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Allegro jest mocno niedoskonałe ale obwinianie ich o wszystko jest przesadą. Tym bardziej, że w przypadku Paczkomatów można szybciutko sprawdzić samemu co jest grane. Na stronie Inpostu również nie pokazuje paczkomatu przy ul. Konstytucji 3 maja. Powodem może być błąd na stronie Inpost, paczkomat może być odłączony, przepełniony lub uległ awarii. Dowód na obrazku
Paczkomaty Karpacz.png

Co do Żabki to ja mogę wybrać Żabkę w Karpaczu, co widać na 2 obrazku.

karpacz żabka.png

oznacz moderatorów
KubusPuchatek19
#9 Pomysłodawca#

celem moim nie było narzekanie, ale rozwiązanie problemu

cieszę się że wypowiedź medalik_2009 zmierza w tym kierunku

z Twojej wypowiedzi rozumiem, że naprawienia błędu w systemie powinien dokonać podmiot inny niż allegro (w szczególności: to inpost musi zapewnić dostępność swego paczkomatu)

dziękuję za te informacje dot. inpostu, napisałem do nich email

pytanie: co może być przyczyną tego, że user medalik_2009 ma możliwość wybrania żabki w Karpaczu, a ja nie mam takiej możliwości?

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

 

 

@KubusPuchatek19  a próbowałeś w innej przeglądarce? Może ciasteczka starczy wywalić? Niedawno miałem podobnie z jedną stroną www, strona główna się ładowała a nic na niej nie działało, po wyczyszczeniu przeglądarki wszystko działało.

oznacz moderatorów
KubusPuchatek19
#9 Pomysłodawca#

jutro lub pojutrze instaluję windows na nowym komputerze i zobaczę jak funkcje allegro zadziałają na tamtym komputerze i wtedy dam znać czy pokonałem problem (może to co napiszę przyda sie komuś kto ma podobny problem)

oznacz moderatorów
KubusPuchatek19
#9 Pomysłodawca#

na tę chwilę zakupy z dostawą do żabki są możliwe, a co do paczkomatu w centrum miasta nadal nie jest dostępny ani z poziomu allegro ani w wyszukiwarce inpost (ale to już pewnie jest problem nie po stronie allegro ale po stronie inpost)

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

I nic ci Inpost nie odpisał na zapytanie o ten paczkomat?

oznacz moderatorów
KubusPuchatek19
#9 Pomysłodawca#

ani słówka, jakbym pisał na Berdyczów

oznacz moderatorów
KubusPuchatek19
#9 Pomysłodawca#

paczkomat w końcu widoczny

https://inpost.pl/paczkomat-karpacz-kpc02m-konstytucji-3-maja-paczkomaty-dolnoslaskie

udało się także dokonać zamówienia na allegro ze wskazaniem na ten paczkomat

oznacz moderatorów