anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wymiany monet

MAMY ROZWIĄZANIE!
bondzooo
#8 Zapaleniec#

Cześć, dostałem maila od alegro ze możliwość wymiany monet została zablokowana ponieważ działam niezgodnie z regulaminem. Co prawda kupiłem przedmioty za które były gratisowe monety jednak pozniej je zwróciłem. Czy jest szansa żeby oddać te monety a wróciła możliwość dalszej wymiany monet ? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

@bondzooo podejrzewam , że incydent zakupu z monetami i dalej zwrotem nie był jeden dwa lub trzy  , ale może coś moderatorzy podpowiedzą .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Musiałeś wpaść w nawyk z tymi monetami, kupowałeś i zwracałeś aż się miarka przebrała, pytaj Allegro.

oznacz moderatorów
bondzooo
#8 Zapaleniec#

Dużo kupuje i często szukam ofert z monetami które później wymieniam to normalne. Dwa ostatnie zakupy mogły wydawać się podejrzane bo zawierały aż 50 monet za zakup , zwróciłem je ale powinni w tej sytuacji odebrać przyznane monety a nie blokować całkowicie możliwość wymiany w przyszłości. Mam teraz 150 monet bo dalej mogę je zbierać jednak nie mogę wymienić 🤦

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@bondzooo zapoznaj się z regulaminem -https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-programu-monetowego-lDk1gVkxvSd

może inne grzeszki .

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bondzooo Cześć. Możliwe jest odblokowanie monet na Twoim koncie. Więcej szczegółów otrzymasz w wiadomości mejlowej. Napisz do nas przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
bondzooo
#8 Zapaleniec#

Hej , dzięki za odpowiedz . Odezwę się jak się zakończy sprawa 

oznacz moderatorów
bondzooo
#8 Zapaleniec#

Sprawa rozwiązana .  Musiałem zwrócić 100 monet  z  ostatnich zakupów i zadeklarować przestrzeganie regulaminu na przyszłość  😁😁  dzięki za pomoc . Pozdrawiam 

oznacz moderatorów