anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości zapłaty kartą

MAMY ROZWIĄZANIE!
Intruder5
#2 Obserwator#

Czy Allegro usunęło możliwość płatności kartą? W tym wypadku VISA.

Jeszcze kilka dni temu płaciłem, a dzisiaj ta opcja się nie pojawia...

Tylko BLIK - a mój bank póki co nie obsługuje.

oznacz moderatorów
68 ODPOWIEDZI 68
Intruder5
#2 Obserwator#

No dobra... Ale moje przedmioty nie są w żadnej z tych kategorii !!!!

 

oznacz moderatorów
Client:54066759
#7 Wielbiciel#

mam tak samo 😞

oznacz moderatorów
maxima20
#3 Debiutant#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  to jest jakaś awaria - nikt nie może płacić kartą!! Rano przed 8 działało, od 9:50 na pewno już nie!!

oznacz moderatorów
Intruder5
#2 Obserwator#

Jedno co zauważyłem - a może się mylę - Allegro z roku na rok działa coraz gorzej - za dużo kombinacji...

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Intruder5 @Client:54066759 @maxima20 @xyz96 Zespół techniczny wie już o tym problemie.  Przepraszamy za utrudnienie i prosimy o cierpliwość. 

Zachęcam do korzystania z innych metod płatności do czasu usunięcia błędu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
maxima20
#3 Debiutant#

a czy za inne metody płatności będą monety jak za zakupy zapisaną kartą?? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
maxima20
#3 Debiutant#

Próbowałam przed chwilą dokonać zakupu, płatność za pomocą zapisane karty (udział z promocji z monetami), wszystko było jak zawsze. Ale nagle wyskoczyło, że płatność nieudana. Nie da się powtórzyć płatności - w przypadku tego i innych przedmiotów nie mam już możliwości zapłaty kartą 😮 jeszcze rano robiłąm zakupy i wszystko było ok, transakcja przeszła. Teraz nie moge płacić kartą, a kwota to nie jest oszałamiająca - poniżej 50zł 😕

oznacz moderatorów
maxima20
#3 Debiutant#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  niestety ot nie ten przypadek. to była kategoria: Zdrowie-> Higiena jamy ustnej

Ponadto jak próbowałam kupic produkt z innej kategorii (niewymienionej w linku) to tez nei mam opcji płatności zapisaną kartą!! za nic nie mogę zapłacić zapisaną kartą.

 

oznacz moderatorów
maxima20
#3 Debiutant#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  widzę, że inni też to zgłaszają - czy jest jakaś awaria?? kiedy zostanie to naprawione?? Proszę o pilna odpowiedź!!

oznacz moderatorów
EEmiliOO
#3 Debiutant#

Potwierdzam, również nie mam możliwości płatności kartą w JAKIEJKOLWIEK kategorii.

Wczoraj jeszcze wszystko działało, dzisiaj możliwość płatności podpiętą kartą znikła!

oznacz moderatorów
kemi-electronic
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam nie ma możliwości płacenia ani mobilnie ani na pc kartą w kategoriach motoryzacja , elektronika. Wychodzi na to ,że nigdzie nie można płacić kartą.

Robimy zakupy karta służbową i brak takiej możliwości skończy się zamknięciem współpracy.

Dlatego drogie allegro proszę o szybkie ustalenie co jest problemem.

oznacz moderatorów
maxima20
#3 Debiutant#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  dokładnie, robiłam zakupy przed 8 i wszystko śmigało - zakup o 9:55 płatność nieudana, w żadnej kategorii nie można zapłacić kartą, nie jest w ogóle wśród metod płatności kartą!!! Kiedy zostanie to naprawione???

oznacz moderatorów
Intruder5
#2 Obserwator#

Także potwierdzam. Coś się zje......

oznacz moderatorów
Mad111
#8 Zapaleniec#

-> nat_not

No chyba sobie żartujecie ... 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not jak zwykle, cierpliwość 🙂 Allegro też wykazuje cierpliwość, gdy użytkownik nie płaci rachunków, czy jednak blokuje wystawianie, gdy nie ma wpłaty do końca miesiąca? 

oznacz moderatorów
Client:66998759
#3 Debiutant#

Dlaczego nie można zapłacić kartą? Nie takiej opcji do wyboru w metodach płatności?

oznacz moderatorów
JacentyJ
#2 Obserwator#

Witam nie moge zapłacic karta za zakupy.

oznacz moderatorów