anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak MONEDO do wyboru

Friboj
#7 Wielbiciel#

Witam

Wiem, że temat się już pojawiał aczkolwiek niezrozumiałym jest jedna kwestia.

 

Mianowicie - mam kredyt ratalny w monedo już ładnych parę lat. Spłaciłem dotychczasowy i chciałbym, że tak to ujmę kontynuować współpracę z Nimi poprzez raty zero allegro, ale tak jak wiele osób nie ma do wyboru tego banku. Co za tym idzie - w momencie odrzucenia wsnioku przez np. InBank powinno mnie przekierować do Monedo, ale tak się nie dzieje i z automatu kończy transakcję. Poprzez Alior odrzucony wniosek trafia do InBanku i jest to samo - koniec transakcji. Więc w jaki sposób Mój wniosek ma trafić do Monedo ? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Składałeś już wniosek o raty w dostępnych bankach? Jeśli tak i te wnioski zostały odrzucone, pojawi się Monedo. Wcześniej się nie pojawi.

oznacz moderatorów

Friboj
#7 Wielbiciel#

Tak

Złożyłem wniosek w Alior Banku, który przekierował do InBanku, a ten z automatu zakonczyl odrzuceniem wniosku i koniec - nie bylo mozliwosci wyboru Monedo, które na pewno by zaakceptowalo wniosek. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

jarek2pp0
#7 Wielbiciel#

Niestety u mnie nie dzieje się tak jak w podanym temacie. Po odmowach nic sie nie zmienia

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jarek2pp0 Obecnie raty w Monedo są u nas niedostępne z powodu czasowego zawieszenia współpracy tego pożyczkodawcy z PayU. Niestety nie mamy informacji kiedy współpraca zostanie nawiązana ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

gosia84_2010
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,wiadomo coś czy Monedo wznowi współpracę w tu roku?Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@gosia84_2010 Niestety nie mamy potwierdzenia, że tak się na pewno stanie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów